Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismama vagyok. Évek...

18 hetes kismama vagyok. Évek óta nem bicikliztem, most viszont jó lenne ide-oda eltekerni. Eddig elég mozgásszegény életet éltem. Árthatok a babának, vagy magamnak ezzel?

Figyelt kérdés
A munkám irodába vagy autóba kötött, hazaérve meg inkább sétáltam. De utóbbin kívül semmiféle sport, mozgás... nem volt, úgyhogy nem tudom, jó ötlet-e, most elkezdeni, pedig nagy szükség lenne rá. Köszönöm!
2008. ápr. 15. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 35 hetes vagyok,tehát már kezdem érezni,hogy milyen a várandósság igazi súlya.Nagyon nem ajánlom a biciklit,mert a pocak megbontja az egyensúlyodat.Én egy fél dioptriával erősebb szemüvegtől is szédelegtem bő egy hétig.Nem beszélve arról,hogy mi van,ha valami barom sofőr nem figyel rád,és meglök,elesel.Sosem bocsátanád meg magadnak,ha emiatt történne valami baj.Inkább tornássz.A népszerűbb fitnesszeseknek vannak kifejezetten kismamáknak videói.Vagy sétálj többet.A kedveseddel hétvégénként hagyjátok ott a várost és sétáljatok egyet a szabadban.Ilyeneket tudok ajánlani,de a biciklizést nagyon nem.
2008. ápr. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlanám a biciklizést, az orvosom nekem kifejezetten azt mondta, hogy terhesen ne biciklizzek.
2008. ápr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia ha eddig kibirtad keró nélkül akkro ezután is menni fog:DDDA séta hasznosabb!Puszi
2008. ápr. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha 1szer elesel akár a babának is baja lehet.Amúgy nem árt, de hidd el kifogsz lengeni, hiszen átcsoportosulnak a súlyok.
2008. ápr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megfogadom az egybehangzó jótanácsot!
2008. ápr. 16. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!