Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináltok, amikor kupi...

Mit csináltok, amikor kupi van, nincs erőtök főzni sem, fáradtak vagytok stb?

Figyelt kérdés

Mindig a fejemre nő a házimunka, nincs erőm főzni. Lányom 1 éves múlt, jön a foga, egész éjjel fent van, alig alszom. Kupi van.

Férjem este ér haza, reggel megy dolgozni, ő is fáradt.

Nem mindig ilyen a helyzet, van amikor szép rend van, finomakat főzök, minden szzper, de van amikor elegem van mindenből.


2021. márc. 18. 19:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Senmit, akkor nézzük a kupit, rendelünk kaját 🤷‍♀️
2021. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Valahogy úgy ahogy az 1-es, de én amúgyis rendelem a kaját hétköznapra, lusta vagyok.
2021. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Alszok. Eszünk hideget.
2021. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Szendvics, max látszat rend.

Van ilyen, nem csinálok ebből problémát, mondjuk ma anya felhúzott.


Videochateltünk, hogy lássa az unokát, az első megjegyzése az volt hogy jó nagy kupi van. Mindezt úgy, hogy a játékok voltak szana szét mivel játszott a gyerek, meg várt rám a mosogatnivaló. Ennyi volt a hú de nagy kupi. Mindezt úgy, hogy nálunk kosz van.

2021. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
4 vagsok. NÁLUK van kosz, nem nálunk.
2021. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, akkor az egy ilyen nap. Rendelünk kaját, vagy eszünk hideget, és odébbtolom, ami útban van. Nem bemutatóteremben élünk, néha belefér, h káosz van.
2021. márc. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha ilyen periódus van en konkrétan leszarom. Eszünk amit találunk vagy rendelünk. A kupi meg nem harap.
2021. márc. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
En nagy rendmanias VOLTAM 🤭🤣 Amugy meg sikerul viszonylag jol tartanom a rendet, mivel most lesz 4 hos a fiam, de neha en is el vagyok havazva, most pl felmosni keszulok 3 napja, de sokszor felvolt ejjel+nappal sem igazan alszik 2 napja, igy orulok, ha eszek, fozok, elpakolok.. szal alapok..aztan ha szerencsem van alszok en is kicsit, amikor o.. 🤷‍♀️
2021. márc. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor a férjem először szóvá tette később már veszekedett velem. Borzasztó volt rádöbbenni, hogy mennyire elvárja, hogy minden olyan tip top legyen, mint régen.

Senkinek sem kívánom mekkora hideg zuhany átélni, hogy a férjem és a társam nem veszi fáradságnak a gyereknevelést.

2021. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig azzal nyugtatom magam, hogy holnap is nap lesz. Amit ma nem sikerült, majd megcsinálom holnap. A kupit hagyom ahogy van, bár eleve próbálom úgy intézni a dolgokat, hogy amint már nem használok valamit elteszem, szóval így csökken a kupi esélye. Ha főzni nem tudok, akkor rendelünk, teljesen jó az is.
2021. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!