Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek megérti egy 1,5...

Szerintetek megérti egy 1,5 éves (20 hós) pici a mesék részleteit? Ma ledöbbentünk a férjemmel. Többi lent.

Figyelt kérdés
Apaval neztek a Sam a tuzoltot. Eltunt benne a cica. A kisfiam eloszor elkezdett szipogni, majd sirni. Talan meg nem is lattam igy sirni (nem hiszti, nem kiborulas vagy hasolni) nagyon szomoru volt. A ferjemmel csak neztunk aztan megnyugtattuk h megtalaltak a cicat, de utana meg kb negyed oraig rossz volt a kedve es sirdogalt. Szerintetek megertette a szituaciot? En nem gondoltam vna es ezentul nagyon odafigyelek mit nez majd. Nalatok is elofordult mar hasonlo ilyen pici gyereknel?

2021. márc. 19. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy megérti.
2021. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Figyelni kell. Nálunk egy ideig vacsi előtt volt kicsi mesenézés, de sokszor rosszat álmodott, nyugtalanul aludt a 2 éves fiam. Mióta este csak olvasunk neki, nincs ilyen gond.
2021. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az en 14 hónapos fiam, megijedt és szintén igy, furán kezdett sírni, olyan arckifejezessel amilyet nem is láttunk még.


Nem is volt eszemben, hogy bekapcsolva maradt a tv es a Moncsicsi ment.. Van abban valami gonosz kinézetű, hangsúllyal beszélő figura.. Na attól történt. Még egyszer elofordult ez, ugyanilyen reakcióval.


A cicákat , kutyákst mindig felismeri, mondja is, vauvau, cica.


A város hősei meseben pedig a varjún mindig nevet amikor elesik :D


Siman ertheti a másfél éves is.

Eddig ment néha a háttérben, de mar odafigyelek rá jobban..be sincs kapcsolva szinte.

2021. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Megértheti, de ennyi idősen nem szerettem ha nézte, amúgy nem hiszem, hogy ezen sírt negyed órát, valami más baja is lehetett.
2021. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze


Nekem már 2,5 a lányom.


Nemrég néz ki az ablakon, mondja hogy bácsi épít.

Építkeznek sajátkezüleg szemben, nagyon lassan haladnak, mert télen nem csináltak semmit.

Szép idő volt,ezért kinéztem, hogy újrakezdték-e

De sehol senki.

Mondja, hogy nyáron...

Kiderült, hogy emlékszik, hogy tavaly mi történt.


Azóval egy mese megértése semmi nekik sztem..

Simán megértik.

Nyilván nem egy disney-t.. de akár annak is egy egy részét

2021. márc. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5 az enyém is mesél régi dolgokat, ami valóban megtörtént.

De a rajzfilmet még 2 évesen simán összekeverte a valósággal, talán ezért is nem jó ha nézik.

2021. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy 2 éves kora előtt sírt a kisfiam azon, hogy Boribon lufijai kipukkantak, az utolsót meg elkunyerálta a nyuszi. Hiába meséltük tovább, hónapokig jegelnünk kellett a témát, mert újra és újra felhozta és szomorkodott rajta.
2021. márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Edes picikek 🥰
2021. márc. 19. 23:25
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán emlékszem pelenkás gondolataimra: pontosabban 1-2-re.

Meg míg nagyon kicsi voltam.

Az alapján azt mondom igen, miért ne érthetné?

2021. márc. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

6


Ez jó sokáig természetes mèg..

Nem is mondom azt, hogy tudja, hogy az mese...


Nekem a lányom az olvasott mesébe is beleszövi a valóságot is.l.

2021. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!