Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az apa bejöhet a szülésre...

Az apa bejöhet a szülésre akkor is, ha pozitív teszt miatt karanténban van?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk ebben a helyzetben, de mindenre fel szeretnénk készülni. Az apás szülés biztosítva kell, hogy legyen akkor is ha egészségesek vagyunk, akkor is, ha nem. A rendelet alapján ehhez már minden kórház tartja is magát. Mas kérdés, hogy mi van ilyenkor a büntetéssel, ha elhagyjuk a lakhelyünket? Van erről valakinek konkrét információja?
2021. márc. 20. 06:10
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
Téged be enged ha pozitív vagy,őt biztosan nem.
2021. márc. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
97%

É azt tudod-e hogy ha bármelyikőtök pozitív nincs olyan hogy én kórházam? Covid osztályon fogsz szülni, a körzetedhez legközelebbiben.


És bemehet, de csak akkor, ha elfogadjátok hogy az orvos, a nővér és a csecsemős is mind Covidos és ott fognak köhögni. Bár gondolom nem fog zavarni.

2021. márc. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
16%

Nem ezt hívják saláta törvénynek? A kórház részéről bemehet, persze, csak a hatósági karantén miatt nem mehet sehova.

Na, ezért szülök én otthon, nincs is ilyen gondom.

2021. márc. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
Egy beteg apa milyen funkciót tölt be a szülőszobán? Megy körbefertőzni egészséges embereket? Csak pánikot tud szülni, gyereket nem.
2021. márc. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság és idióta vagy, “Pestises vagyok, a járványügy 24 órás őrizetben tart elzárva, de nincs rá szabályozás hogy nem mehetek be szülésre, engedjenek el!”
2021. márc. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy meglehet oldani,hogy bemenjen veled,gondolom magánkórház ahol fizetsz is ezért.

De a lelkiismeretetek elbírná ha egy pici esély is van rá,hogy egy újszülötekkel teli osztály megfertőződne miatattok?

2021. márc. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
26os, tévedsz, magánban sem lehet. Én a Maternytiben szültem, oda is kellett a negatív lelet(utolsó héttől heti 2szer voltam teszteltetni)és ha pozitív lett volna az eredmény, a SOTE 1-es Covid osztályon kellett volna szülnöm.
2021. márc. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
És ha mondjuk bent lehet, akkor azt akarod, hogy az újszülött gyereked egyből találkozzon ezzel a szarral, és talán bele is haljon. 👏👏👏👏
2021. márc. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
Így terjed ez a vírus. Az entitled sząr emberek beviszik mindenhova, nehogy már betartsák a törvényeket. A fertőző párját bevinné a kórházba ahol teli van kismamával, újszülöttel, szüleszekkel, orvosokkal ahelyett, hogy gondolna másokra és nem veszelyeztetné őket.
2021. márc. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%

29 erről annyit hogy a korházak termelik a covidosokat. Ismerős bement epepangás miatt 36 hetesen, mondták várakozzon a kovidosok között, na ezt kibulizta, mert a doki várta osztályon.(1hete volt negatív tesztje, mert beteg lett ki kellett zárni covidot.) Másnap uhra küldték epéje miatt, mivel nem volt még kész az új teszt azt mindták várakozzon a lekerített covid részlegen, ott feküdtek a covidosok. Na tegyem fel kész a teszt, amit ez előtt vettek mielőtt ott várt a covid részlegen, és negatív, de közbe megfertőzték, na berakják a 5 ágyasba a többi kismamához.

Szerintetek van itt logoka ugye?

2021. márc. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!