Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az apa bejöhet a szülésre...

Az apa bejöhet a szülésre akkor is, ha pozitív teszt miatt karanténban van?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk ebben a helyzetben, de mindenre fel szeretnénk készülni. Az apás szülés biztosítva kell, hogy legyen akkor is ha egészségesek vagyunk, akkor is, ha nem. A rendelet alapján ehhez már minden kórház tartja is magát. Mas kérdés, hogy mi van ilyenkor a büntetéssel, ha elhagyjuk a lakhelyünket? Van erről valakinek konkrét információja?
2021. márc. 20. 06:10
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor a férjem került a sürgősségire vesekövekkel. Az ajtóban visszafordítottak, hogy a kórházba se tehetem be a lábam. Nem voltunk karanténrendelkezés alatt. Egyébként túlestünk rajta. Szóval kérdező nem, nem fogják beengedni a szülésre. Sőt, már a kórházba sem!
2021. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
0%
Szülj otthon, ott úgy fertőzi le a gyereket ahogy akarjátok. De nem lenne egyszerűbb örökbe adni a kicsit mint megölni a felelőtlenségetekkel?
2021. márc. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:
52%
Szerintem akárki akármit mond,a kétdezőék ezt már eldöntötték,hogy az apuka is bemegy a szülőszobára, csak szerette volna azt hallani,hogy nem kapnak büntit. Hiába is írtok neki akármit,ez már eldöntött tény.
2021. márc. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
75%
43as remélem nem akkor fog szülni mint én, mert ha igen és bajunk lesz miattuk, a férjem megkeresi őket, és a covid lesz a legkisebb problémájuk az tuti, és utána pár hétig fel se merül majd hogy el hagyják az ágyat.
2021. márc. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!