Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bajcsyban (Bp. ) kombinált...

Bajcsyban (Bp. ) kombinált teszt? Ugyanazon a napon kell ultrahangra és vérvételre menni? Mindkettőhöz időpont kell?

Figyelt kérdés

A vérvétel hol történik, az is a nőgyógyászaton? Ez mind ingyenes,ugye?

Köszönöm előre is!


2011. ápr. 14. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia, Én ugyan tavaly szültem ott, de úgy emlékszem, hogy az UH-ra kell időpontot kérni(illetve érdemes, mert bazisokan vannak, úgysem tartják az időponthoz magukat, de akkor legalább tuti bejutsz vmikor), a vérvételre nem.


Nem akarok butaságot mondani, inkább hívd fel a Bajcsyt, de mintha úgy rémlene, hogy előbb kell az UH-ra menni, mert a vérvételnél ki kell tölteni vmi kérdőívet, amin kérdezik az UH-on mért adatokat, anélkül nem csinálják meg asszem...de nem emlékszem tisztán, hívd fel Őket, vagy a dokidat kérdezd meg...


Ingyenes amúgy. A vérvétel ott van, ahol az NST-t csinálják, igen a nőgyógyászatnál.

2011. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Előbb van uh és utána vérvétel!

Az uh-t nem tudom, hogy hogyan zajlik, mert az nekem a magán dokim csinálta. Sajnos már nem emlékszem, hogy kellett-e időpontot kérni, de szerintem nem! Úgy rémlik, hogy csak oda mentünk a papírral és kész!

2011. ápr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok, megtaláltam a papírokat:-)

Szóval az UH eredménye kell hozzá, a CRL(hosszúság), és az NT(tarkóredő vastagság), meg még a súlyod, korod, ilyesmi, és a 14 hétig kell menni, úgy kérd az időpontot.

Csak arra nem emlékszem, hogy hogy mehettem uaznap a vérvételre, ami csak asszem reggel 7-8ig van, és az UH-ra, ami du. volt.

Lehet egyik nap volt az UH, és másnap reggel mentem a vérvételre? :-DDD, na mind1, 1 nap ide vagy oda. De azért tuti, ha felhívod a dokidat szerintem.

2011. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja, közben írt más is, szóval az első voltam.
2011. ápr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazából az időpontról már lecsúsztam, mert felhívtam őket, és azt mondták, 6 hetes előjegyzés van (én meg már 10+1 vagyok), de csak felírtak és beszorítottak egy napra 2 kismama közé, aztán majd várjak...Ez 9 és 10 óra között van. Tehát ha meglesz az UH, utána ott le is veszik a vért (miután kitöltöttem azokat a papírokat)? Enni-inni lehet azért?

Köszi, hogy keresgéltél miattam :)

2011. ápr. 14. 13:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 12 hetesen mentem vissza a dokihoz reggel 8-ra (Egészségházba a Polgár Z. Dr-hoz). UH-t csinált aztán mentem a Bajcsy-ba, ahol vért vettek. Ehhez kellett az UH eredmény, mert ott ki kell tölteni egy papírt.

De szerintem másnap is mehetsz. A 3. emeleten van 9-12 óráig lehet menni, aztán kb. másfél hét múlva meg az eredményért 11-14 óráig.

Boldog babavárást! :)

2011. ápr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mármint a vérvétel van 9-12-ig? Bocs, ha értetlen vagyok, csak tisztában akarok lenni mindennel.

Jaj, dehogy akarok másnap is menni...(főleg, hogy pénteken megyek:)) Van egy 22 hónapos lányom, még őt sem tudom, hova teszem, és 3 busszal kell mennem... :(

2011. ápr. 14. 14:19
 8/9 anonim ***** válasza:

látom naprakészen még senki sem írt, remélem még nem késő.

én nemrég voltam.

igen kell időpont az uh-ra, még ha nincs is hely akkor is beírnak, max várnod kell, fontos hogy a betegfelvételen bejelentkezz, mert az és az időpontos naptár alapján hívják be az uh-ra a nőket, ha ez megvan akkor a lelettel lemész egy emelettel lejebb a vérvételi helyiségbe, ott adnak egy papírt amit kitöltesz és leveszik a vért, ez nem baj ha már dél felé van, ugyanis azt nem éhgyomorra csinálják és amúgy is ottvannak. sok sikert! ja az eredményről sms-ben értesítenek, amit neten tudsz megnézni

2011. ápr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak is köszönöm a választ, így már minden világos! :)
2011. ápr. 15. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!