Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért válik elutasítóvá a lányom?

Miért válik elutasítóvá a lányom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A lányom 24 éves. Most van egy komoly kapcsolata, de még itthon lakik. Régen nagyon anyás volt, de most hogy van párja, mintha nem is léteznék. Nem igazán beszél velem, ha kérdezem, csak egykét szóval válaszol. Kicsit eltávolodott tőlem. Múltkor megkért, hogy menjek ki a fürdőszobából, Mig ő bent van. Régen ez sem volt gond, sőt, mindig ott beszélgettünk jókat,amiket az apja előtt nem mert mondani.

Felnőtt lett, ez így működik? Normális dolog? Nekem olyan nehéz ezt feldolgozni.


2021. márc. 27. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mikor komoly kapcsolatom lett, én is így viselkedtem. Amit eddig szülőkkel beszéltem meg, azt onnantól a barátommal.
2021. márc. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Majd úgyis rájön később, hogy anya és apa csak egy van. Vissza fog térni a régi lányotok.
2021. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen még jó hogy végre önállósodik!
2021. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Huha. Hat így belegondolva, hogy most vagyok 24, én örülök, hogy a kétéves gyerekem mellett anyukám nem vár ilyeneket, hogy bent lehessen velem a fürdőszobában. Nálunk mondjuk sosem volt divat, de ez szerintem úgy kiskamasz korig elfogadható. Kicsit túl szoros a viszony szerintem, ami nem baj, hogy lazul, bár lehet úgy érzed átesett a ló túloldalára. Ha friss a kapcsolat most még tart a kezdeti lángolás, majd ha csillapodik kicsit “normálisabb” lesz, bár azért neked is változni kell. Két éves a lányom, de én teljesen megérteném párkapcsolat nélkül is, hogy 24 évesen már nincs szüksége a fürdőben a társaságomra, szóval ez a része tuti nem esne rosszul.
2021. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért azon el kellene gondolkodni, hogy miért a gyereknevelés témakörbe írtad.
2021. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert önállósodik. Ki későn kezdte, de legalább elkezdte. Ha komoly a kapcsolata, akkor mostantól ő lesz a prioritás, ő lesz a családja ami teljesen normális. Ideje elengedni a kezét.
2021. márc. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
*kicsit
2021. márc. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!