Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mosható pelenkát használók!...

Mosható pelenkát használók! Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Ha "bármennyi pénzetek lenne", milyen pelenkát használnátok? Külső és belső is érdekel.

Szeretnék mosható pelenkát használni, több gyerekre tervezek, nem gond, ha nem minimál árban (nem kínai).


2021. márc. 31. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet előre megmondani, mert a pelenkáknak más a fazonja és ami az egyikre jó, az a másikon kiázik.


Én amúgy csónakos és külső-belső párti vagyok. A Teby vagy a Kreliza vagy a Repelus is jó, minőségi darabok, azért érezhető a különbség a kínaiakhoz képest. A Hamacot veszik sokan, de nem tudom, az tud-e annyival többet, amennyi az ára.


Nem érdemes egy márkából beszerezni sokat, inkább 1-2 darabot több márkából. Ami nem válik be, eladod, ami beválok, azzal bővíted utána a készletet.

2021. márc. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom van ahol lehet rendelni próbacsomagot.
2021. márc. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na véletlen elküldtem mert közben kerestem az oldalt. Szóval pl itt

[link]

Tudsz kölcsönözni. Kipróbálod és amelyik beválik azt tárazod be.

Amúgy nekem kínai egyméretesek vannak és kezdettől fogva elégedett vagyok. Másfél éves az alany és nem kellett másmilyen pelenkát venni

2021. márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hamac.

Pop inn nem a fiam fazonja volt.

2021. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első babámnál Popolinit használtam, teljesen jó volt.
2021. márc. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Barmennyi" pénzem van. Nyilván nem bármennyi, de a pelenkák között nem kellett egyiket sem kizárnom az ára miatt, amikor keresgéltem a fazont (ugyanakkor környezetvédelmi szempontból nem vásároltam fel a fél világot).

Kínaiktól Hamac-ig széles skálán próbálgattunk. A Hamac pont nem vált be annyira, 2 darabnál megálltam, lassan ki is növi. A Brilus sokkal inkább fazon, de a number 1, a Kreliza csónakosa.

Egyébként a harmadik kedvenc egy kínai, az Elfdiaper tépős zsebese. Sokkal jobb minőségű, mint pl: a sztárolt Milivia, vagy Petit lulu, de a Charlie banananál is jobban bevált.

2021. márc. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Derjaderja ***** válasza:

A combos lányomnál egyméretes Petit Lulu illetve Milovia külsőket használtam kb 5-6kg-os korától.

A kisfiamnak újszülött külsői vannak, ami sokkal jobb, ő bírja a Blümchen külsőket is (a lányomnak szűk volt), illetve Milovia szuper neki is, de azt hiszem már nem gyártanak újszülött külsőt. Bambino Mio jó lenne de a vastag tépőzárt nem szeretem, zavarhatja a mozgásfejlődést sztem.

Thirties nem jött be.

Most próbáltam rá egyméretes Petit Lulut, az jónak tűnik.

2021. márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!