Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha néha szappannal mosok...

Ha néha szappannal mosok arcot arclemosó helyett (tudom, nem a legjobb, de néha előfordul), akkor folytassam azokkal a lépesekkel, amelyeket akkor szoktam, amikor rendes arclemosót használok (azaz tonik + krémezés), vagy ezeket nem muszáj ilyenkor?

Figyelt kérdés
szappan alatt Dove szappant értek vagy egyéb natúr szappant

2021. márc. 17. 18:28
 1/2 anonim válasza:
53%
Igen, szerintem ugyanúgy jó hidratáló krémet és tonikot használni szappannal történő tisztítás után. Bár ha lehet tényleg ne gyakran csináld így, mert a szappan elvileg jobban szárít, mint az arclemosó.
2021. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%
Szeríntem nem szárít jobban csak akkor ha eleve száraz nagyon az arc bőröd és hajlamos hámlani nagyon de ha, utána tonikozol krémezel sm baja nem lehet a börödnek én véleményem szerint némelyik arc lemosó fel ér egy agyon parfümözött szappanal natur szappan a legjobb választás arcot mosni sőt én évek óta oda lent a cicusomat caak is azzal mosom mert kb minden intim lemosó iritációt okozott szóval nagyon kíméletes
2021. márc. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!