Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Keszthelyi anycik, megyünk a...

Keszthelyi anycik, megyünk a városotokba nyaralni, hol találunk játszóteret?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok keszthelyi,de a balatonparton a libás strandon van egy nagyon jó játszótér.
2010. aug. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Libás strand? :) Köszi a segítséget, de ez még nekem kicsit homályos.
2010. aug. 20. 12:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A móló mellett a Balaton-parton is van egy játszótér, tavasszal készült.
2010. aug. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy valami ilyesmi neve van a strandnak,van benne Liba,az tuti:-)
2010. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak képek.

2010. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ez a neve, hogy Libás Strand, tényleg van játszótér ott, de bent a strandon, tehát ha oda mentek, belépőt kell venni. olyan 600-700 ft a felnőtt, gyereknek 4 éves korig ingyenes.

van egy szupi játszótér a mólónál is valóban, közel a parthoz, bár ott nem tudtok fürödni. pár száz méterre onnan is van egy strand, azt hiszem ez a "városi strand", hivatalos nevét nem tudom, de ott is van bent játszótér a gyerekeknek. árakat se tudok, mi a Libásra szoktunk járni!

van pár játék a tescónál és a mekinél is.

a belvárosban sajnos nemigen tudok játszóteret, de nem vagyok túl tájékozott, mert még csak 7 hónapos a babám:)

kellemes nyaralást!

2010. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyi idős a gyermeketek, de mi Gyenesdiáson voltunk már 2szer nyaralni, ami 1 perc Keszthely külvárosa szinte, és ott van egy játékstrand, amin kalózhajó van sok mászókával csúszdával, de van hinta, libikóka, mászóka. És a balaton is kis öböllel kicsiknek nagyon jó a pancsolásra. Tavaly még nem volt 1 éves a fiam amikor voltunk, és ő nagyon élvezte a vizet, hogy tud benne tapicskolni, igaz már akkor ő remekül járt, a lánykám meg 3 éves volt ő a vizet és a játszóteret is nagyon imádta.
2010. aug. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
14 hónapos a lány. Köszi, azt is kipróbáljuk!
2010. aug. 21. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!