Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnénk társasházba játszót...

Szeretnénk társasházba játszóteret csináltatni? Kivel lehetne? Stb.

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A többi szülővel karöltve.
2011. máj. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Talán nem egyértelmű a kérdés!? Csináltatni szeretnénk!

Olyan cégre lennék kíváncsi, aki csinál ilyet, ha netalán ismertek ilyet!?

2011. máj. 29. 23:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a neten egy kicsit böngészel szerintem találsz! Sajnos elég nehéz segíteni, mert nem tudjuk, hogy melyik városban laksz! Amúgy egy csomó helyen lehet kapni fa játékokat! De mi úgy oldottuk meg, hogy mindenféle műanyag játékokat vettünk, homokozó, csúzda, hinta, libikóka. Körbe kerítettünk nekik egy részt és ott játszhatnak!
2011. máj. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekünk jungle gym játszóterünk van otthon, de ők árulnak közületi játszótere is.

De nagyon szigorú előírásoknak kell megfelelni és mindenképpen kell engedély hozzá az Önkoritól. (szerintem)

2011. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Budapesti társasházról van, de a közös képviselet nem engedi, hogy magunk vegyünk pl műanyag játékokat! Eu szabvány szerint kell. Böngésztem, de sajnos a legtöbb helyen a rögzítést nem vállalják! Mélygarázs tetejére kellene! Azért írtam ide, hátha van vkinek az ismeretségi körében olyan,a ki tud konkrét céget! Azért köszönöm még egyszer!
2011. máj. 31. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!