Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire oké az, ha egy 11...

Mennyire oké az, ha egy 11 éves annyira el van tiltva a kütyüktől, hogy még a telefont sem tudja felvenni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 1. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a mai világban nem ez a jó hozzáállás, de sokkal jobb, mint a másik véglet.
2021. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Tudom az ilyeneket hét lakat alatt őrzik, de ha ne adj isten elrabolják, hogy hívja fel q rendőrséget? Ha anyuka otthon agyvérzést kap, hogy hívja fel a mentőket? Ha majd 14 évesen engedik neki a net hasznalatát, nem lesz túl naív hozzá? Szerintem helytelen ennyire tiltani.
2021. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem 12 éves a fiam, soha nem tiltottuk és szimplán nem érdekli az egész. Volt okostelefonja kikapcsolva a fiókjában volt. Kapott nyomógombost azt már magánál hordja legalább. Tudja kezelni a számítógépet is de ha nem sulis dologhoz kell magától be nem kapcsolná.
2021. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Ennyi idősen rajtam nevettek az osztálytársaim informatika órán, amiért a legalapvetőbb dolgokat se ismertem a számítógépen. Nem azért, mert tiltották nekem a számítógépet, meg a kütyüket, hanem mert sokáig nem volt pénzünk ilyenekre. Ettől persze nem ítélek el senkit, aki a gyerekét védeni próbálja így. Csak nehogy a gyereke is úgy járjon, hogy még a társai is furán néznek majd rá.
2021. ápr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%

Unokaöcsém nincs eltiltva a kütyüktől, szokott gépezni, van saját telefonja, mégse "tudja" felvenni. Felveszi és nem szól bele, lerakja 😂 2-3-szor fel kell hívni mire megmukkan. Szintén 11.

Egyébként kitűnő tanuló, nem hülye, nem bunkó, csak egy kicsit mulya.

2021. ápr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
#5-ös, ez nagyon aranyos :DD
2021. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Elég gyorsan meg fogja tanulni, ha szüksége lesz rá.

Én nem tiltom egyébként a gyerekemet, de nem ettől lesz valaki hű, de rossz szülő.

2021. ápr. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Waldorf iskolába jár a kissrác és ott tiltott dolog a technika (se tv, se telefon, se számítógép).

Külön engedélyt kértek a tanártól a szülők, hogy beszélhetnek-e a gyerekek az Ausztráliában élő nagynénivel. Engedélyezte a tanár, de csak úgy, ha nem rendszeres a hívás.

2021. ápr. 2. 10:30
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek barmok...

Nem 1960-ban élünk

2021. ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Ismeretségi körben van egy gyerek, 1 éves korában a kezébe nyomták, hogy csendben legyen, aztán teljesen ráfüggött, dührohamai voltak, ha elvették tőle, azóta is komoly gondok vannak vele. Szerintem azért érdemes várni vele ameddig kifejlődik a gyerek idegrendszere, és 7-8 évesen néha-néha hagyni kicsit hogy használja, mert ma már alap dolog, hogy ezt is tudni kell.
2021. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!