Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 11 éves kisfiam nagyon tisztel...

11 éves kisfiam nagyon tiszteletlenül beszélt az apukájával, majd azt mondta ő ilyent nem mondott, hogyan tanítsuk tiszteletre?

Figyelt kérdés

Szépen élünk, szeretetben neveljük a gyerekeket. Soha nem beszéltünk úgy a fiúnkkal ahogy ő kezd beszélni velünk. Azt mondta az apukájának félig halkan: "Rohadj meg!"

Nagyon szomorúak vagyunk, mert engem is többször lehülyézett a napokban, igaz bocsánatot kért utána.

ADHD- s.


2017. okt. 8. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
17%

kamaszodik a gyerek.

Minden gyerek ADHD ha nem hagyod játszani, és nincs fizikailag lefáradva nap végére

2017. okt. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Volt kint a szabadban tegnap, nem emiatt volt feszült.
2017. okt. 8. 08:43
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

Megmondod, hogy csalódtál benne, és látványosan nem beszél róla tudomást, amíg nem kér bocsánatot.

Én ilyenkor kötsög vagyok. Kiszabom a büntetését: írjon egy egyoldalas fogalmazást arról, hogy mit köszönhet az apjának, miket tett meg érte az elmúlt egy évben, amiért hálás lehet neki, és/vagy tiszteletet érdemel. Addig szobafogság.

(1-2 óra látványos szenvedés, mire megírja. De ennyi idő egyedül neki elég kínszenvedés szokott lenni, írás közben pedig ráér gondolkodni.)

2017. okt. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Kamaszodik, ez csak rosszabb lesz. Nem kell betegsegre fogni.
2017. okt. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem vagyok a verés hive, de akkora sallert kaptam 3 évesen, amikor lehülyéztem a szomszéd nénit, hogy soha többet nem mondtam ilyeneket, nem sokszor vertek meg egyébként, de ebben az esetben hatásos volt.
2017. okt. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

igen, én is támogatom a jól időzített sallert. ha az elmarad, később már baaszhatod.

nekem is jól elverték a seggemet mikor loptam a boltból, azóta is hálás vagyok érte.

2017. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi sem vagyunk a verés hívei,de 5 gyermekünk közül már az összes kapott a fenekére. Ha így beszélt volna az apjával,tuti kap a hátsójára,aztán mehet a sarokba.
2017. okt. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Miért kell mindent valami betegségre vagy kamaszkorra fogni ??!!! Van a rokonságomban, ismerősi körömben autista (enyhén is meg durván is), down kóros (szintén többféle mértékben), hiperaktív és egyéb SNI gyerek, mégsem tiszteletlen egyik sem a szüleivel. Nem enged meg magának egyik sem ilyen beszédet. Tehát nem betegség, hanem nevelés kérdése. A kamaszkorra sem lehet fogni. A legtöbb kamasz, akit ismerek jól tanul, segít otthon és nem szemtelenkedik. Szülőt minősíti az is, ha a kamasz gyereke nem ilyen. Hanem egy pofátlan bunkó lusta disznó. Ez is nevelési hiba és nem életkori sajátosság.

Én egyszer hülyéztem le anyut 10 éves koromban, mert nem engedett meg valamit. Megjegyzem, jogosan nem engedte. Apu jól elverte a seggem érte és a sarokban volt időm átgondolni miért kaptam ki. Tényleg megtanultam a leckét és utólag nagyon szégyelltem magam a csúnya, tiszteletlen beszédért. Anyukám nem ezt érdemelte. Nagyon sokat tett értem mindig. Apukám is.

2017. okt. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!