Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Menstruáció 5 héttel szülés után?

Menstruáció 5 héttel szülés után?

Figyelt kérdés
Szülést követô erős vérzés egy hétig tartott, utána szépen csökkent, másfél hétig csak barnás folyás volt, amit egy tisztasági betét is kényelmesen felfogott. Majd egy hétig szinte semmi. Most viszont élénk piros vér ürül 2 napja, egyre több, rendes betét kell hozzá, határozottan olyan, mint a menstruáció. Szoptatom a babám, 100%ban anyatejes. Előfordult mással is ilyesmi?
2021. ápr. 4. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de ha csak egy hét telt el, hogy megszűnt a gyermekágyi vérzés az meg lehet az. Nekem is volt, hogy pár napig semmi és utána megint. Ez így kétesélyes. Majd köv hónapban kiderül.
2021. ápr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem is megjött egyből a menstruációm. A babádon nem vetted észre ,hogy elutasítóbb szoptatáskor ?A tej íze ilyenkor megváltozik. 4hónapig az első pár napban elutasítóbb ,nyűgösebb volt a fiam.
2021. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik szülés után nagyjából az 5. héten jött meg a menstruációm, úgyhogy nagyon is lehetséges.
2021. ápr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Létezik igen. Császàrom volt, 4hét gyermekágyi, 2hét szünet, majd megjött.
2021. ápr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szülés után 4 héttel már menstruáltam.
2021. ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!