Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után 6 héttel menstruác...

Szülés után 6 héttel menstruáció? (Szoptatok) volt így valaki? Ez normális?

Figyelt kérdés
2017. jún. 23. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen. Kizárólagos szoptatás mellett egyik gyerekem se volt még 3 hónapos, mikor megjött, az egyik még 2 sem. Ez van, szívás. :P Bezzeg van ismerősöm, aki 3 évig szoptatott, és rá egy fél évvel jött meg neki, a mázlista...
2017. jún. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet menzesz is, de lehet a gyermekágyi még. Nekem a gyermekágyi a vége felé volt egy pár napot, aztán pár nap pihi, örültem magamnak, aztán megint visszajött... Vagy két hét ment így.
2017. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Anno napra pontosan 6 hetes volt a nagyom, amikor megjött.

Teljesen normális.

2017. jún. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nekem nem egészen 7 héttel a szülés után jött meg, kizárólagos szoptatás mellett.
2017. jún. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válszokat. Megnyugtató :)
2017. jún. 24. 08:10
 6/8 domamama ***** válasza:
Teljesen normális, de nekem azt mondta a szülésznő, hogy az első 6 hétben történő vérzés, az nem menstruáció (még ha olyannak tűnik is.) Nekem is össze-vissza vérzett az első 6 hétben, 2 hétig igen, aztán 2 hétig nem, aztán újra...De ez CSAK az első 6 hétben OK. Bnőmnek is pont a 6. héten 5 napig, mint egy menzesz, és aztán hónapokig nem... Attól, hogy valaki kizárólag szoptat, az nem jelenti, hogy nem lesz menzesze addig. Nekem az első gyereknél hamarabb megjött, mint, hogy hozzá kezdtünk volna a hozzátápláláshoz, a másodiknál pedig jóval a hozzátáplálás megkezdése után jött meg. Befolyásolhaja a szoptatás, de nem az határozza meg a menzeszt.
2017. jún. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szivárvány000 válasza:
Szia! Igen, normális, nekem ugyanígy indult meg a menzesz, 6 hét múltán. Bár érdekes volt, ahogyan lezajlott, szóval kakukkfű teát ittam, ami helyrehozta a ciklust! Minden jót!
2017. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Katta01 válasza:
Teljesen normális. Mindkét gyerekemnél megjött szülés utáni 6. héten és utána norm.ciklusokkal menzeszelek. Elsőt 14 hónapos koráig szoptattam.Csak azért hagytam abba mer a másodikkal 12 hetes terhes voltam és nem bírtam. Most 4 hónapos a pici és csak szopizik.
2017. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!