Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Büntetésből meztelenül?

Büntetésből meztelenül?

Figyelt kérdés

Mostanában meséltek párán történeteket, hogy régebben a gyerekek fegyelmezésében, megbüntetesében alkalmaztak meztelenséget. Eddig maximum otthon tudtam elképzelni de az is fura volt, most pedig mesélték, hogy edzéseken és suliban is előfordult pucér fenekelés vagy ha nem vittek váltóruhát anélkül kellett csinálni stb.

Tényleg voltak ilyenek? Van akinek saját tapasztalata is van? Esetleg még ma is előfordul valahol?



2021. ápr. 4. 13:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer még alsóban az egyik osztálytársam nem vitt úszásórára fürdőruha-felsőt (valószínűleg szándékosan), az osztályfőnök pedig anélkül úszatta. Cikinek ciki volt, de talán másodikban, legfeljebb harmadikban lehetett, így nem volt olyan gáz... de ettől még nagyon-nagyon nem volt fair húzás.
2021. ápr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
Hát az ilyen pedofil parasztokat jól meg kéne verni, bedobni a böribe, ott majd lát meztelen segget.... Idióták...
2021. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk is volt egy ilyen történet, szintén még általános iskolában. Az egyik srác, azt hiszem még első osztályban volt, ősszel, estőben belemászott a tócsákba, és jól össze is hempergett bennük, tiszt víz lett. Váltás ruhája nem volt, és hogy ne fázzon meg (plusz gondolom büntetésből is), az akkori ofőnk levetkőztette, és kiállította a teremben a radiátor mellé amin a ruhái is száradtak száradni őt is pucéran. Emlékszem, a srác elviccelte a dolgot, azért gondolom eléggé ciki volt neki. Mondjuk ez még a 90-es évek végén történt, akkor még más idők voltak.
2021. ápr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
72%
3: Ez pedofília, közszeméremsértés, személyiségi jogok durva megsértése ! Az ilyen beteg állatot, aki így megszégyenítette szegény gyereket nagy nyilvánosság előtt, az egész osztály előtt, a börtönbe kellene záratni megrohadni, de legalább egy 5 év börtön kijárna neki. Mit képzel magáról az ilyen nyomorék tanár ??
2021. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
19%
#4: Gondolom a gyerek szüleivel együtt értetted
2021. ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
84%

Ez ma nem fordulhat elő ebben az országban.

Ha valami beteg állat ilyesmire próbálna valakit kényszeríteni, főleg egy gyereket, azonnal fel lehet/kell jelenti, nem is úszná meg.

2021. ápr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
21%
Jelentettelek
2021. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%
Velem is előfordult hasonló
2021. ápr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Én is felháborítónak tartom, nem tudom honnan vették egyesek, h ezt támogatom. Egyszerűen nem tudtam, h tényleg történtek e ilyenek azért kérdeztem.
2021. ápr. 4. 15:25
 10/26 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk általános 2-ban a fiúk rákaptak a bugyihúzogatásra. Nem lehetett sehova menni, mert elkaptak és letolták a szoknyád, nacid és kivillant a bugyid és azon röhögtek.


Szóltunk a tanárnak, aki a fő bujtót, felállította az asztalra és letolta a gatyáját az osztály előtt. Ott állt boxerban és mindenki rajta röhögött. Akkor lett vége ennek a dolognak.

2021. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!