Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tippeket kérnék arra hogy...

Tippeket kérnék arra hogy baromkodjuk el a büntetésből kiszabott plusz órákat?

Figyelt kérdés

Egy osztálytársammal jártunk így. A tanárnő nagyon durván ránk szállt, és most kötelező pár alkalommal plusz két órát ott töltenünk. Szerencsére se beírni, se jegyet adni nincs joga ezeken a plusz órákon, de hiányzást jegyzi ha nem megyünk be. Ez van.... Viszont mivel elég tisztességtelenül csinálta ezt az egészet nem tervezzük valami túl komolyan venni. Szinte 99% hogy a dolgok amikkel jól ki tudjuk fejezni hogy "nem érdekel" nem hatnak majd vissza ránk ettől a tanárnőtől. Olyan dolgok is érdekelnek amik több előkészületet igényelnek (például beállítani csapatostul jelmezben) vagy bármi más amivel azt a két óra szenvedést jobbá lehet tenni. Egy kikötés van, hogy ne sérüljön meg benne a tanárnő.

A kioktató kommentek nem kellenek miszerint nem kéne ilyet csinálni, meg nőjünk fel. Ugyanis teljesen jogtalan amit csinál, és ezt egy jó alkalomnak látjuk arra hogy jól érezzük magunkat.


2016. ápr. 27. 15:52
 1/7 tarnai ***** válasza:
83%
BESZÉLGESSETEK A JÖVŐTÖKRŐL, KISMAJMOK.
2016. ápr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erről beszéltem. Egész nap azt csináljuk, és mindenki a továbbtanuláson stresszel. Nem mintha nem lenne elég az a 9 többi nap a suliban + sulin kívüli dolgok, még ez is kell. Pont ezért most egy kicsit besokalltam. Szóval ezt poénra szeretném venni, mert a többi dologgal ellentétben ez tuti biztos nem tud negatívan visszajönni.
2016. ápr. 27. 15:56
 3/7 A kérdező kommentje:
*9 óra
2016. ápr. 27. 15:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen adnék tippeket, de előbb szeretném tudni, hogy miért szállt rátok a tanárnő.
2016. ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg majmok vagytok. Legyetek túl rajta k*ssban és kész.
2016. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Sztem húzzátok össze inkább magatok
2016. ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
Ha a tanárnő is ott lesz veletek a teremben, akkor előtte egyetek babot és eregessetek.
2016. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!