Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovonok! Mi az az ok, amiért a...

Ovonok! Mi az az ok, amiért a gyerek megérdemli hogy büntetésből másik csoportba tegyek aludni?

Figyelt kérdés
2020. szept. 9. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Én nem büntetésből tenném át, hanem ha pl. beszélgetnek az egyik gyerekkel és nem hagyják aludni a többit, akkor elkülönítésként. Igaz, nem is kényszeríteném aludni azt, aki nem akar.
2020. szept. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem büntetésből, azzal csak hergelném, az meg altatás alatt eléggé öngól. Valóban, ahogy az első válaszoló írja, elkülöníteni kicsit a rendbontókat, vagy ha valaki nagyon nem tud aludni és órákig tartó szenvedés neki az egész alvásidő, akkor átmehet csendben abba a csoportba, ahol mese mellett altat az óvónő, mert mondjuk több az iskolába menő, nem alvó gyerek.
2020. szept. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De mellette elvettek a jatekat is
2020. szept. 9. 12:31
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert az csendes pihenő és nem játék idő. Alvótársnak oké a plüss jószág, de játszani meg amikor a többi aludna, annak nagyon nem. Vagy te hogy gondolod?
2020. szept. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod, hogy büntetésből tette át? Így mondta a gyermekednek, hogy "Most büntiből nem a zsiráf csoportban alszol, hanem a maciban!" ?


(Nem óvodapedagógus a képesítésem)

2020. szept. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó nekem mondták azt, hogy “át kellett mennie a másik csoportba, hogy megtanulja, a tetteinek vannak következményei” nem mondta ki a büntetés szót, de az volt.
2020. szept. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
És miért is baj az, hogy megtanulja, a tetteinek valóban van következménye?
2020. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A sírásnak vannak kovetkezmenyei? Azért küldték el mert hangosan sirt
2020. szept. 9. 13:51
 9/13 A kérdező kommentje:
A másik csoportokon oke agyastol felemelte és atvitte.
2020. szept. 9. 14:00
 10/13 anonim ***** válasza:
35%

Az én babám még csak 11 hónapos,de már előre félek oviba vinni. Rettenet miket olvasok itt,milyen óvónők vannak. Kiégett,idegbetegek akik utálják a gyerekeket.

Szegény gyerek. Én sajnálom,és megértem ha beolvasol neki.

Én nem hagynám ezt szó nélkül. Ágyastul kitenni a csoportból? Átvinni a síró gyereket másik csoportba büntiből? Nincs ott egy dajka aki ilyenkor félre vonul vele megnyugtatni,hogy ne zavarja a többit?

2020. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!