Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyermek a legideálisabb...

Hány gyermek a legideálisabb egy családban?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. ápr. 5. 15:22
A kérdező szavazást indított:
Nincs gyermek.
1 gyermek.
2 gyermek.
3 gyermek.
4 gyermek
5 gyermek.
6 gyermek.
7 gyermek.
8 gyermek.
8-nál több gyermek, éspedig...
86 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyi, amennyit a szülők szeretnének... ennél kevesebb nem elég, de ennél több már túl sok. Arra akarok rávilágítani hogy ez nagyon egyéni, mindenkinek más, ezért szerintem a kérdés is értelmetlen hiszen nem lehet általánosítani.
2021. ápr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi, amennyit a szülők nélkülözés nélkül fel tudnak nevelni és biztosítani tudják nekik az érzelmi biztonságot. Nem is értem az ilyen általánosító kérdéseket..
2021. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En mindig kettőt szerettem volna, de egy van, és egy is marad sztem. Azon kívül, hogy nehezen jött össze( 5.lombik), mellette úgy gondolom, hogy elég nekünk 1. Imádjuk, de egyikünk sem birkatürelmű. De fáj a szívem, hogy többet nem leszek kismama, nem lesz kisbabám, nem lesz tesója. (99% főleg azert mert mégegy lombikra nem valószínű h vállalkozunk)
2021. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is 3 gyereket szerettem volna. Férjem egyke, mi ketten vagyunk tesók.


Számomra az a lényeg, hogy legyen testvére. Ha "csak" 2 lesz, az sem baj.


De nagyon egyéni a dolog, es annyi minden közbeszólhat.

2021. ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 2 az ideális. Nekem egy nővérem van, jó volt együtt játszani, számíthatunk egymásra. Férjemék 3-an tesók, ő a középső. Azt mondja, hogy rossz középsőnek lenni, a gyerekeinek sem kívánja, így maradt a 2. Illetve mi anyagilag is úgy állunk, hogy 2 gyereket biztonságosan, jó körülmények között tudunk felnevelni, 3 már sok lenne, akkor már nem tudnánk ezen a színvonalon élni.
2021. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinel mas az idealis, ami nalunk mukodik, masnal mar sok vagy keves lehet, fugg a szuloktol, segitsegtol, anyagiaktol, szulok munkajatol. Nincs altalanosan idealis!
2021. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit tisztességesen fel tudnak nevelni az adott családban, nekem ez 0.
2021. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Családja válogatja. Az én szüleimnek 1 volt ideális, felülmúlhatatlan gyerekkorom volt. Nekünk kettő az ideális, mindig így terveztem, a férjem is. Így még marad időnk bőven egymásra, ennyit bírun energiában és tudjuk őket olyan feltételekkel a világnak engedni fiatal felnőttként, amit mi is megkaptunk.
2021. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!