Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem jön meg a menszeszem?

Miért nem jön meg a menszeszem?

Figyelt kérdés
Sziasztok 25 éves, vagyok a férjemel pár hónapja el döntöttük, hogy bele vágunk a család alapításba most februárban volt meg utoljára a menszeszem nagyon meg örültem, hogy ki maradt egy teljes egész hónapot vettem két tesztet április 3.-án azt olvastam cél szerű reggel az első vizeletel meg csinálni de nem bírtam reggelig várni szóval meg csináltam egyet délután és másnap reggel is de sajnos negatív lett mindkettő azóta vettem még egyet tegnap de az is negatív lett kérdésem az lenne, van-e itt olyan nő akivel ilyen már előfordult vagy ha nem akkor érdemes lenne orvoshoz mennem vagy várjam meg hátha meg jön ebben a hónapban előre is köszönöm a válaszokat:)

#terhesség #terhességi teszt #Ki maradt menszesz
2021. ápr. 7. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Februárban pontosan mikor volt az utolsó mensi első napja?

Várj még egy hetet, aztán tesztelj, nekem is anno április 10en lett nagyon halvány pozitív a tesztem, később volt az ovum mint a nagykönyv szerint lennie kéne.

Ha továbbra is negatív a teszt és nem jön meg akkor viszont menj dokihoz mert egyéb betegség miatt is kimaradhat..

2021. ápr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szedtél fogamzásgátlót?
2021. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Lehet idegességtől vagy ha stresszes vagy.. Vagy gratulálok ❤️
2021. ápr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Február 15.-én volt meg utoljára a menszeszem.

Nem sosem szedtem fogamzásgátlót.

Köszönöm a válaszokat 🤗

2021. ápr. 8. 13:00
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem februar 20-an volt meg utoljara, marcius 29-en, a 39.napon teszteltem eloszor halvany pozitivat, tobb, mint egy het keses utan. drukkolok hogy baba legyen😊
2021. ápr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen gratulálok a babához 🥰
2021. ápr. 8. 16:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!Már rég mutatnia kéne a tesztnek.Nem kötekedni akarok veled ,csak mondom.Szerintem várj még 1 hetet és 2-3 naponta tesztelj.Ha nem jön meg és - az összes teszt továbbra is akkor orvoshoz menj mert lehet hogy olyan ritka eset vagy akinek a hcg-t nem választja ki a vizelete és akkor a hcg vérvétel és ultrahang alkalmával ki fog derülni mi a helyzet
2021. ápr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5-os vagyok, koszonom, ma voltam dokinal, 6 hetes vagyok.

remelem neked is ez all a keses mogott, ird meg mi lett veled😘

2021. ápr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia egyáltalán nem vettem kötekedésnek🙂 igen valószínű várok még hátha meg jön és ha nem akkor el megyek orvoshoz 🤷‍♀️

5-os nagyon sok boldogságot nektek a babával 🤗🤗

2021. ápr. 8. 20:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia!Akkor jó mert nem annak szántam😉Sok sikert!
2021. ápr. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!