Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már valaki akinek 1x 2x...

Volt már valaki akinek 1x 2x kimaradt a menszesze caak úgy és nem volt beteg és persze terhes se? Az ilyen normális?

Figyelt kérdés
2019. dec. 17. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első szülés előtt eléggé felborult a ciklusom, sokat is vártunk rá. Azóta rendszeres. 😊
2019. dec. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Persze, nekem pl. pont ma jött meg 39 napos késéssel, vagyis már a 2. menstruációm is kimaradt. November elején voltam dokinál pont fogamzásgátlót íratni, mert rendszertelen volt a mensesem, 5-6 napos csúszások voltak, nem ilyenek, mint most. Akkor csinált uh-ot, minden rendben, nem volt cisztám se (hajlamos vagyok rá), rákszürés is volt, negatív lett, szóval nem tudom miért maradt ki. Tesztet is csináltam természetesen, negatív az is, bár védekezünk, de a biztonság kedvéért mégis. Nekem pajzsmirigy alulműködésem van, arra fogom a rendszertelen ciklust, azért is kértem a dokitól, hogy írjon fel gyógyszert. Szerintem sose normális, ha kimarad, annak mindig oka van.
2019. dec. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hajlamos vagyok a felfázásra. Olyankor többször volt már, hogy heteket is késett /kimaradt. Mas esetben max. pár napot csúszik. Valami biztos okozza, ha egy teljes ciklus kimarad, ha többször is előfordul érdemes kivizsgáltatni.
2019. dec. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, nekem is és egy barátnőmnek is, azt mondta az orvos, hogy néha előfordul ilyen
2019. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal felnőttként volt,hogy egész nyáron kimaradt.
2019. dec. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!