Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló 0 segítséggel...

Egyedülálló 0 segítséggel rendelkező kisgyerekes anyukák, mit dolgoztok?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 12. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Én irodában dolgozok 8-tól fél 3-ig.
2021. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Szintén iroda 8-16:20 között, ill most home office.
2021. ápr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Futárkodok, több cégnél is így mindig abban az idősávban tudok dolgozni, amikor rá érek, mellette egy webshopom van, az is jól fut, megrendeléseket csomagolni, újakat leadni, egyeztetni, hirdetéseket írni stb otthon bármikor tudom, feladni meg heti 1-2 szer szoktam csomag ponton sok csomagot, illetve átvenni is a beérkezett ker árút. A futárkodás mostanában ritkább, mert tavaszi szünet volt, meg előtte is már online oktatás volt már a lányom sulijában, ha majd megy suliba akkor újra tudom csinálni. Amíg nem volt kijárási korlátozás, árufeltöltö voltam részmunkaidőben pár percre tőlünk egy hiperben 21.30-02.00 íg, oda majd vissza mennék. Nappalos műszakot felajánlottak amikor ez bejött, de az nekem nem volt jó, így kiléptem, de biztos vissza vesznek majd, mert éjszakára lasszóval kell fogni az embereket, akit sikerül felvenni hamar kilép.
2021. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó és a gyerek egyedül volt otthon éjszaka?
2021. ápr. 12. 22:13
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Igen akkor már alszik sosem volt probléma, most meg már 8 éves, ha nagyon gáz lenne felhív.
2021. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Jézus, ki hagyja egyedül 6 órát a gyerekét este??


Gyodon vagyok, nem tudok mellette dolgozni, egyetemen sok támogatás járt rá, abból meg tudtunk élni, de már nem így megy..

2021. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
8 éves gyereket éjszakára egyedül hagyni???????? Értem én hogy nincs segítség meg egyedül vagy. De ez nagyon durva :/ sajnálom hogy ezt kell tenni, meg értem de valahogy mégsem 🤔
2021. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Én se hagynám egyedül a gyereket, de pl anyukám is rendszeresen egyedül hagyott 6-10 éves korom között, és nem volt baj sosem. Ha nem teszi, nincs miből élnünk, szóval lényegében én ezt megértem.


Én is gyodon vagyok a gyerekkel, mellette egyetemre járok most, olyan szakot kerestem amit itthon lehet csinálni, informatika szakra járok, programozást tanulok.

2021. ápr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is azt tanultam, de nem tudom mellette csinálni mióta online munkarend van és nagyobb.. szeptembertől megpróbálom újra.
2021. ápr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!