Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyaként hogy...

Egyedülálló anyaként hogy álltatok talpra?

Figyelt kérdés

Perpill kilátástalannak érzem a helyzetem, sehova nem vesznek fel, vagy csak olyan helyre vennének ahol hajnali kezdés vagy több műszak van. Nemtudom mihez kezdjek, semmi pénzem szinte. Dolgoznék, de nem kellek.


Aki csak bántani tudna, kérem szépen ne írjon. Már itt van a gyerek és az adott helyzet, vissza utazni az időben nem lehet.

Nem így terveztem de minden összejött.


2021. febr. 24. 10:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
96%
Szüleid nem tudnak segíteni?
2021. febr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
23%
Fogadd el a hajnali kezdést. Az is több mint a semmi. Vagy a több műszakost. A gyereket add be bölcsibe.
2021. febr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:

Nincsenek már szüleim.


És mégis hogy fogadjam el ha addig Nemtudom hova tenni?

2021. febr. 24. 10:07
 4/64 A kérdező kommentje:
A több műszakos pláne kuka, hiszen éjszakás is van benne és addig nem maradhat egyedül.
2021. febr. 24. 10:07
 5/64 anonim ***** válasza:
96%
Egy barátod van aki esetleg besegitene?
2021. febr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
53%

Eladogattam mindent es mire elfogyott a penzem, megismertem a parom, aki eltartott bennunket, amig vegre munkat talaltam.(Nem ezert lett a parom). A szuleim varosaban tulkepzett voltam, ahol a ferjemmel eltunk, ott megtalaltak menedzseri allassal is, de nem mertem meglepni egy 3 es egy 1evessel egyedul, segitseg nelkul.


Mennyi idos a gyermeked? Potnagymamakereses esetleg?

2021. febr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:

3 éves, már a tartalékom elfogyott sajnos. Korábban oviba sem mehetett volna mert nem volt szobatiszta, hiába van Mini csoport. Bölcsőde itt nincs ahol élünk.


Vannak barátok, akik egy egy alkalommal segítenek, ha kell de napi szinten és hajnalban? Vagy műszakok szerint ugrálva? Az éjszakás még így sem tudom, hogy menne e.

2021. febr. 24. 10:15
 8/64 anonim ***** válasza:
4%
Ha tényleg a barátaid hidd el segíteni fognak bármikor
2021. febr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:
8 Segítenek, de ez nonszensz, amennyi segítség kellene pl a műszakos munka esetén annyit nemtudnak. Valamint saját életük is van.
2021. febr. 24. 10:20
 10/64 anonim ***** válasza:
12%
Add a gyereket nevelőszülőkhöz ameddig egyenesbe nem jössz
2021. febr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!