Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon komoly a babám, 3...

Nagyon komoly a babám, 3 hónapos múlt. Ez még változhat?

Figyelt kérdés

Azt hiszem másodjára egy elég komoly babával áldott meg az élet. Alig alig sikerül kicsalni egy mosolyt, inkább mindig komolyan figyel.

Még mosolygós fénykèpet sem tudtunk róla készíteni. Fiamról ennyi idősen le sem lehetett vakarni a mosolyt az arcáról és azóta is kis vigyori.

Szerintetek lehet még a babámból is kis vidám gyerek? Vagy ez már az alaptermészete?



2021. ápr. 12. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a lányom volt ilyen 8 hósen is alig lehetett mosolyt csalni rá, de kinőtte
2021. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Az en lanyom 6 hos koraig volt ilyen de mar sokkal tobbet mosolyog, meg idegenekre is. Viszont feltunt hogy ovatos, idegenre csak ugy hogy a kezemben van, ramosolyog es szemermesen a nyakamba bujik az arcaval (7honapos mult).


Rank a szuleire sokat mosolyog mar.

2021. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Az unokatesóm lánya volt ilyen. A szülein kívül senkire sem mosolygott, később sem. Beszélni se beszélt nagyon mással. Távolságtartó és bizalmatlan. De akit megkedvel azzal normális, vidám.

Most iskolás és semmi gond vele. Hogy belül mi zajlodik le benne azt nem tudom de olyan kis flegma első ránézésre.

2021. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Nővérem lánya ilyen. Nála ez már alap lesz szerintem mert 18 hónapos. En mindig azon szoktam röhögni, hogy olyan, mint az apja, mert annak sincs semmi humora 😂
2021. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen


Nekem egy mufurc, morgómedvével vetekedő babám volt..

6 hónapos korában kezdett változni..

Azóta egy nézés és mosolyog

2021. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Én is ilyen baba voltam. Egyetlen mosolygós kép sincs rólam abból a korszakból. Már rég felnőtt vagyok, de mindenki a humoromat dicséri, állítólag nagyon jó, de nem nagyon szoktam indokolatlanul mosolyogni ma sem. Unokahúgom is ilyen. Kérdést is tettem fel róla itt erről 2 hónapja. Jelentem, azóta van fejlődés. Most 7 hónapos és már rám is szokott nevetni, bár nagyon meg kell érte küzdenem.(Igaz, halmozottan hátrányos helyzetben vagyok, mert csak maszkban lát 😂)
2021. ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom is szúrós tekintetű volt az első 10 hónapban, csak rám mosolygott meg az apjára. Aztán szépen lassan kezdett változni, a babákra, meg akit megkedvelt, arra mosolyog, de kacagni csak velünk szokott. Most 1,5 éves nagyon okos, értelmes kislány, mindig maga köré vonzza a többi gyereket, kommunikációt kezdeményez a számára szimpatikus felnőttekkel is, de indokolatlanul nem osztogatja a mosolyt.
2021. ápr. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%
7: mi a csillagjegye?0
2021. ápr. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
7# nyilas
2021. ápr. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok: nalunk is nehez konkretan nevetesre birni! :) egy komolyabb stand upot kell lenyomni. De legalabb mar tobbet mosolyog :)
2021. ápr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!