Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lenne a legjobb (gyerek...

Hogyan lenne a legjobb (gyerekülés)?

Figyelt kérdés
A lányom kétéves és egy 0-25 kg-s autós ülésben utazik. A kistesó 3 hónapos, természetesen még autós hordozóban, de az 9 kg-ig jó és már 6 kg körül van. Szóval nem olyan sokára szeretnénk majd neki is autós gyerekülést venni. Vagy ami a nővéréé lesz az övé, és akkor neki veszünk egy nagyobbat, mondjuk 36 kilógig, vagy vegyünk még egy 0-25-öset a kicsinek is? Ti hogyan oldanátok meg?

2021. ápr. 15. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

A nővéréjé beköthető háttal?

Én csak olyanban utaztatnám 1,5-2 éves korig, amiben háttal van, különben nem sokat ér.


Teszteken azt olvastam, hogy nem túl optimálisak azok amik túl nagy sávban jók (mint a 0-36 meg 0-25). Egyébként nem a kilogramm számít jobban hanem a testmagasság.

Nekünk egy BeSafe van az 1 éves lányomnak, az 64-101 centiig jó.


Összegezve: Én a kicsinek vennék nekivalót.

2021. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, kétéves koráig háttal utazott benne, de már érdeklődött kifelé és inkább megfordítottuk, így jobban szereti. A kicsinek milyen a neki való?
2021. ápr. 15. 22:00
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
A kicsinek szerintem 0-18kg-ig valót vennék. Azok mind beköthetők menetiránnyal háttal. Sok közülük megfordítható - bár én 2 éves korig biztos nem fogom.
2021. ápr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!