Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek milyen gyerekülés vált...

Kinga07 kérdése:

Kinek milyen gyerekülés vált be? Melyik a legjobb? Ki milyet ajánl? (2013,2014)

Figyelt kérdés

Amiket nézegettem az 9-36kg cybex,recaro! Akinek ilyen van kiváncsi vagyok mit tapasztalt pozitívum és negatívum is érdekel!

Tényleg érdemesebb lenne olyat venni ami 9-18kg és utána újat? Nem ezen szeretnék spórolni,azt szeretném ami a lányomnak a legjobb és legbiztonságosabb.


2014. márc. 17. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi elöször egy Römer King pluszt vettünk az elsö lányunknak.

Szuperül meg vagyunk vele elégedve, mi évente 2x megyünk 2000km-t és kb 3-5x 400-1000km-t. Szóval nagy utakra, sokszor alszanak az autóban, és a 200km/ora is gyakori.


Két autónk van és pakolgattuk az ülést. Majd megszületett a tesó és kellett neki is egy ülés, ekkor a nagynak vettünk egy britax elvolva 1,2,3-t ami szuper. ez 9-36 kg-ig de nem pajzsos, hanem bekötös. Ezt is lehet dönteni. nagyobb a hely, de a kicsi is simán tud benne ülni, nem veszik el benne.

Mindegyik ülés jó.

2014. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2 üzletben mondták, hogy nem érdemes 9-36os ülést venni, mert túl nagy súlykülönbséget ölel át. És nem azért mondták, hogy vegyek 2 ülést. Az egyik ráadásul a sógorom tesója, biztosan nem akar rosszat.


Persze attól is függ mekkora a gyereked és milyen alkat. Hidd el, nagyon sokat számít. Tudom, mert az én lányom másfél évesen csak 8700 gramm volt, kis vékonyka, ezért sok ülésbe "nem illett bele". Így én is biztonságosabbnak és kényelmesebbnek láttam a 9-18asakat.


Pajzsosat nem szerettünk volna, Cybexet pl, mert nyáron melegebb és a lányom nem tűri meg amúgy sem a pajzsot. Tesóméknak az van, így próbáltuk rendszeresen.


Én adtam az Adac tesztre is.


Így a maxi cosi tobi mellett döntöttünk. Jó magasan is van, könnyű bekötni, kényelmes és első sorban az adac elején végzett. Még csak 2 hónapja használjuk, de nagyon szeretjük. :)

2014. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Cybex nagyon jó,és semmi baj a 9-36kg az angyon jó nézd meg a teszteket csak jókat mondanak a Cybexről,nekünk Cybex Isis-fix van fiam imádja,1 éve használjuk,szereti a pajzsot is.
2014. márc. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) megnézem amiket írtatok! :)
2014. márc. 17. 18:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Maxi cosi priori.

Nekünk ez vált be.

9 hónaposan kapta, 4 evesen nőtte ki, akkor kapott egy maxi cosi rodit.

A hordozónk is maxi cosi, teljesen elégedett vagyok márkával.

A 9-36 ülés nem dönthető úgy mint egy 9-18-as, valamint egy 1-1,5 éves gyerek elvész a 9-36 ülésben.

2014. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekünk is maxi cosi priori volt az első,mint az egyik válaszolónak.ez még súlyra jó lett volna neki,de elég magas,így 3,5 évesen lecseréltünk.a maxi cosi tobyt néztem ki neki én is,de aztán a cybexet választottam.nagyon meg vagyunk vele elégedve.

[link] pont ilyen van neki

ez volt a maxi cosi

[link]

és ezt néztem még neki

[link]

de aztán a cybex lesz

a fiam vékony,magas típus

2014. márc. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Szimpatikus a tobi és a priori is! :)

Recaro Young Sportról esetleg valakinek vélemény?

2014. márc. 23. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!