Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi a reális gyerektartás...

Mennyi a reális gyerektartás nettó 250e fizetésre?

Figyelt kérdés

Egy lányunk van, úgy döntöttünk, hogy békés úton elválunk, mert nem működik már a házasságunk.

Én arra gondoltam, hogy adok havi 50 ezret, plusz év végén kapunk prémiumot, ami kb. egy havi fizetés, annak felét odaadnám.

Ez szerintetek reális lehet?



2021. ápr. 16. 09:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%
10-es: de csak azért, mert az apák jó része eltitkolja a jövedelmét és nem azért, mert annyi reális lenne egynél több gyerekre!
2021. ápr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%
A volt férjem fizetése nettó 800, 65 ezer gyermektartást fizet, de sok mindent vesz a gyereknek, ruhát ha épp vásárolnak, elmennek fodrászhoz, nyaralás, stb. Nekem ez is bőven elég, félrerakok belőle a lányomnak, mire nagy lesz. Szerintem az 50 ezer is bőven elég, főleg hogy nem albérletben lakik, nincs hitel.
2021. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
24%
10-es vagyok!Igen igazad van,de sok nő meg szereti bepalizni az apukát.Bőven elég havi 50,mivel az anya is hozzá teszi a maga 50000 akkor ez így elég 1gyerek havi kiadásaira.
2021. ápr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
8%
Iszonyú kevés 50 eFt gyt, de mit tudsz tenni, ha ilyen szarul keresel?
2021. ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!