Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Voltatok mostanában sürgősségi...

Voltatok mostanában sürgősségin a gyereketekkel, vagy kórházban? Mi történt?

Figyelt kérdés
Nagyon tudtok idegeskedni, vagy könnyen veszitek a dolgokat? nem aggódjátok túl?
2021. ápr. 19. 14:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Fél éve voltunk a balesetin, mert megcsúszott a 8 éves fiam és beleütötte az orrát a ping-pong asztal szélébe és eltört. Helyre kellett rakni. Én általában higgadt vagyok, de ekkor megijedtem. Nem pánikoltam, csak megijedtem. Ott kellett ülnünk 2 és fél órát, mert a doktor úr, kávézgatott meg evett. Csak mi voltunk a váróban, mert már késő délután volt. Amikor bementünk, megnézték az orrát, majd a doki mondta, hogy helyre kell rakni. A fiam végig ordított, és szégyen-nem szégyen, de elsírtam magam.


Ennyi volt.

2021. ápr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Igen, kiment a bokája. Kb. 3-4 hónapja. Kapott bokarögzítőt, amit 6 hétig kellett hordania. Nem vagyok az a parázós, pánikolós fajta. Aggódni nyilván aggódtam, de nem aggódtam túl.
2021. ápr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Két hete voltunk, felrepedt az álla.
2021. ápr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Két napja voltunk, leesett a mászókáról, eltört a karja, bordája is.

Kedvesek voltak soron kívül behívták, nem kellett várni.

Én igaz tiszta ideg voltak, a gyerek is sírt. De gyorsan túlesett a vizsgálatokon. Ott akkor kapott fájdalom csillapítót és jutalmul mert ügyes volt matricát, nyalókát. Így mire vége lett mosolygott. Én meg minden színben játszottam az idegtől

Szolnoki kórház

2021. ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
és ilyen esetekben mindig csinálnak röntgent is?
2021. ápr. 19. 15:05
 6/15 A kérdező kommentje:

mennyi idősek a gyermekeitek?

jobbulást mindenkinek!

2021. ápr. 19. 15:08
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Én tényleges nehéz helyzeteket túlzott nyugalommal és éles látással gyakorlatiassággal viselem , ellenben állandóan szorongok semmiségeken.


A férjem nem aggódik az élet dolgain, azonban ha a fiunk beteg vagy kórházban volt de bárminemű vészhelyzet esetén kiborul döntésképtelen pánikba esik és inkább csak hátráltat mert őt is nyugtatni kell vagy veszekszik h csináljak valamit, de annyira hogy ki kell küldenem mert semmit nem lehet tőle csinalni


Kiegészítjuk egymást.

2021. ápr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
1 / elhiszem hogy megijedtél. Röntgennel nézték meg a törést? bent is kellett maradnotok?
2021. ápr. 19. 15:44
 9/15 A kérdező kommentje:
2 / hány éves a gyermeked? doki meg tudja állapítani h törés vagy rándulás? vagy csak röntgennel?
2021. ápr. 19. 15:46
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
7es-, nálunk ugyanez. Én előre aggódom, de ha kialakul egy helyzet akkor a feladatmegoldásra koncentrálok.
2021. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!