Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségeim vannak?

Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a későbbiekben lehetséges, hogy szeretnék kisbabát a párommal, viszont abban 100% biztos vagyok, hogy nem szeretnék terhes lenne/szülni. Milyen lehetőségeim vannak az örökbefogadáson kívül?

2021. ápr. 20. 15:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
78%

Szíves figyelmedbe ajánlom a mellékhatás c. sorit.

Egyébként a nevelőszülő is, mint olyan játszhat. Én születésem óta nevelőanyukámmal élek, és édesanyaként tekintek rá.

2021. ápr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Azért ritkán kapom meg lassan 26 évesen azt, hogy gyerek vagyok, de köszönöm a bókot!
2021. ápr. 20. 15:28
 13/22 A kérdező kommentje:

15:28-as válaszoló:

Köszönöm! :)

2021. ápr. 20. 15:29
 14/22 anonim ***** válasza:
61%
Ha 20 évesen még itt tartasz, akkor jobb ha egyelőre lemondasz a gyerekvállalásról, amíg nem gondolkodsz felnőttként. Ha a terhesség taszít, akkor minden más undorító dolog is taszítani fog a gyerek körül.
2021. ápr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem 20 vagyok... Szeretem a kisbabákat, rengeteg van a családban, rengeteget segítettem körülöttük, semmi sem taszított velük kapcsolatban. De a terhesség és a szülés mindig
2021. ápr. 20. 15:30
 16/22 anonim ***** válasza:
74%
Engem 27 éves koromig taszított amíg meg nem ismertem a páromat.. Szóval adj még időt a dolognak. Majd ha ott tartotok, hofy gyereket szeretnétek (mindketten) akkor ráértek erről beszélni.. Mert szerintem ezt akkor is a férjeddel és nem az interneten kellene eldönteni..
2021. ápr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem az internet segítségével szeretném eldönteni, hogy akarunk-e gyereket, vagy sem.. Egyszerűen érdekelt, hogy milyen lehetőségeim vannak, ha nem akarok szülni!
2021. ápr. 20. 15:35
 18/22 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, azt feltételezem, hogy saját gyerek akarsz. Azaz saját petesejtből. Akkor elmesélem, hogy a kolleganőm 9-szer futott neki lombiknak. Ahhoz, hogy leszívhassanak nála pár petesejtet, iszonyú tortúrán ment keresztül.

Nem azt mondom, hogy ahhoz képest egy terhesség semmi, de nem sokkal nehezebb. Ezt is mérlegeld, amikor az (illegális) béranyaság felé kacsintgatsz, mit lehetőség.

2021. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Már mérlegeltem és köszönöm, még mindig nem szeretnék terhes lenni
2021. ápr. 20. 15:50
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

A magyar állampolgárokra külföldön is vonatkoznak a magyar törvények.


Szóval külföldön sem kereshetsz béranyát! Illegális.

2021. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!