Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkára jelentkezhet...

Milyen munkára jelentkezhet egy olyan fiatal akinek csak érettségije van ? Milyen pozíciók jöhetnek szóba ?

Figyelt kérdés

Érettségi után nem tehettem meg azt, hogy tovább tanuljak egy tragédia miatt...

Ez most sem változott még sajnos, muszáj dolgoznom.

Raktárban vagyok ismerős által (12 óra), ezért nem tudok foglalkozni a "megmaradt" családommal, és a fizetés is kevés.

Tovább tanulni, vagy valami szakmát majd ha javul a helyzet, és képes leszek rá (lesz elegendő idő, energia, tudok arra is figyelni stb...) akkor majd megprobálnék, de addig milyen lehetőségem van simán érettségivel ?

Anyanyelvi szinten csak magyarul tudok, angolt csak gimiben tanultam, nem vagyok szégyenlős a használatával, de tudom, hogy hiányos a tudásom, és nem vagyok képes mindenféléről kommunikálni, tehát a nyelvről sajnos ennyit.

Jogsim sincs.


Köszönöm szépen azoknak akik elolvasták!



2020. szept. 28. 15:30
 1/7 Úgysetudodkivagyok ***** válasza:
18%
Takarítói álláshoz talán elég a sima érettségi is...
2020. szept. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Gyakorlatilag csak olyan jellegű munkák jöhetnek szóba, amit most is végzel.
2020. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha szereted a pörgést akkor szerintem pultozhatsz is, akár vmi étteremben vagy bárban, akár egy edzőteremben
2020. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En is raktarban dolgozom, de csak 8 oraban es a fizetes ehhez kepest jo. Mondjuk en Budapesten elek. De egyebkent rengeteg munkahoz eleg a csak erettsegi, csapd fel a Profession appot es lehet keresgelni.
2020. szept. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármit megpályázhatsz, aztán majd ahova fölvesznek, oda fölvesznek. Amúgy megnézheted pl ,hogy milyen tapasztalatot várnak, oda szokott lenni írva a hirdetésbe; viszont lehet, hogy be tudnak tanítani, szóval akkor meg lehet, hogy úgyis fölvesznek, ha látják az életrajzodban , hogy nincs benne tapasztalat olyan téren; de be tudnak téged tanítani, és szimpi vagy, és szivesen foglalkoztatnának, és kell nekik az ember.
2020. okt. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom ami veled történt!

Egyszerűbb irodai melókra még a 8 általános is elég, barátnőm ugyan protekcióval, de irodában van egy multinàl, pedig osztálytársam volt, és tudom, hogy kibukott utolsó éven tőlünk, és azóta sincs meg neki 12 osztálya sem.

Mehetsz gyárba, aztán sori melósból lehetsz végellenőr, minőségellenőr, ha van jogsid lehetsz futár, dolgozhatsz autómosóban, lehetsz építőipari segédmunkás, takarító, kisebb bárban/kàvézóban felszolgàló.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2020. okt. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Mi változott itt az évek alatt? Húsz éve nem mehettem gimibe, mert meghalt az apám (autóbaleset). Szakmát tanultam, közben elvégeztem a gimit (dolgozóknál). Ez ma nincs, csak pénzért tanulhatsz. De olyat szakmát keress, amelyik jobban fizet,számítógépes ismereteid csak vannak?
2020. nov. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!