Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ahogy...

Mi a véleményetek arról ahogy a párom lereagalta a terhességi panikom?

Figyelt kérdés

Azt hittem, hogy terhes vagyok mert 3 napja késett, görcsoltem de nem jött meg. Mikor el mondtam a páromnak hogy késik és lehet baj van kiakadt.


Azt mondta hogy nem hiszi el és utalni fogja ha terhes vagyok... azt is jelezte burkoltan hogy valószínűleg teherbe akartam esni mivel csak öt érdekelte hogy legyen gumi. (Tény hogy néha gumi nélkül kezdtük el, de tudom hogy kevés az esélye)


Nagyon rosszul esett, sírtam stb. Bocsánatot kért és mondta hogy vegyek egy tesztet. Természetesen a negatív teszt után megnyuhodott és többször bocsánatot kért hogy ennyire szemtelen volt...


Sajnos bennem ez tusket hagyott mert mi van ha tényleg baba lett volna? Nem vagyunk gyerekek és ilyet állítani hogy utalna...

29 vagyok ő 31. Beszéltünk gyerek vállalattól de csak 3-5 even belul.


2021. ápr. 22. 20:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vallalasrol *
2021. ápr. 22. 20:44
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Nálam ez azonnali szakítást jelentene. Baj van azokkal a nőkkel, akik ilyen ember mellett maradnak. Aztán meg menekülnek 3 gyerekkel...
2021. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nagyon nem érett rá a kapcsolat, ne hazardírozzatok. Nekem sem esne jól, de sok tényezős egy kapcsolat, majd eldől, hogy ez mennyire viseli meg a tiéteket.
2021. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
6 hónapja jarunk... igaz hogy most lett csak jól kereső állása és lakást nézünk stb szóval tényleg korai lenne de szerintem ha becsuszott volna akkor se lett volna gond.
2021. ápr. 22. 20:56
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Biztos nekem is rosszul esett volna, de mi van ha ő is bepánikolt, és így jött ki belőle. A férfiaknak néha elég nagy sokk egy nem tervezett baba híre.Szerintem ha mégis terhes lettél volna idővel biztos megbékél, gondolom ezt abból hogy többször is bocsánatot kért,és ha nem is most, de szeretnétek idővel babát.
2021. ápr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
előbb őt kéne megismerned, utána vállalj gyereket. ráértek még
2021. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
6 hónap után? Hülyéskedsz? Ki az a marha (már bocsi) aki egy ilyen rövid együttlét után már babázna?
2021. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
6 hónap után persze, hogy nem akar én megértem a hirtelen jött kétségbeesést de azt mondjuk nem,hogy ha ennyire nem akar,akkor miért hagyjátok ki néha a védekezést
2021. ápr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Az én férjem 3 gyerek és 25 év után volt olyan mint egy f.., majd beletörődött, sajnos az a baba végül nem született meg. Ott én is meglepődtem, milyen egy kretén.
2021. ápr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem is bepánikolt, hiszen még friss ez a kapcsolat gyerekvállaláshoz. De megbánta, bocsánatot is kért. Csak gondolom, hirtelen ez volt a reakciója. Persze, elhiszem, hogy zavar és rosszul esett. De majd ha eljön annak az ideje, hogy ott tart a kapcsolatotok, hogy belevágjatok a baba projektbe, más lesz a hozzáállása. Vagy ha nem, ez addig úgyis kiderül.
2021. ápr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!