Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ahogy...

Mi a véleményetek arról ahogy a párom lereagalta a terhességi panikom?

Figyelt kérdés

Azt hittem, hogy terhes vagyok mert 3 napja késett, görcsoltem de nem jött meg. Mikor el mondtam a páromnak hogy késik és lehet baj van kiakadt.


Azt mondta hogy nem hiszi el és utalni fogja ha terhes vagyok... azt is jelezte burkoltan hogy valószínűleg teherbe akartam esni mivel csak öt érdekelte hogy legyen gumi. (Tény hogy néha gumi nélkül kezdtük el, de tudom hogy kevés az esélye)


Nagyon rosszul esett, sírtam stb. Bocsánatot kért és mondta hogy vegyek egy tesztet. Természetesen a negatív teszt után megnyuhodott és többször bocsánatot kért hogy ennyire szemtelen volt...


Sajnos bennem ez tusket hagyott mert mi van ha tényleg baba lett volna? Nem vagyunk gyerekek és ilyet állítani hogy utalna...

29 vagyok ő 31. Beszéltünk gyerek vállalattól de csak 3-5 even belul.


2021. ápr. 22. 20:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

Az oké, hogy bepánikolt, de ez nem mentség egy ilyen viselkedésre...


Ha terhes lettél volna, abban neki is ugyan akkora része van. Ő is ott volt, neki kellett volna az első pillanatban felhúzni azt a nyamvadt gumit...

Könnyebb mást hibáztatni...


Elgonsolkodnék... ha ez ilyen reakciót vált ki nála, minlesz késöbb?!

2021. ápr. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan nem akar gyereket.
2021. ápr. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
95%
A pánik teljes mértékben érthető, de ez a viselkedés már nem. Ez nálam a tolerálhatón kívül van.
2021. ápr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
94%
Most megismerted ezt az arcát. Ha baj van rád támad, téged okol. Kell neked egy ilyen ember? Fél év utan lakás meg gyerek?
2021. ápr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

6 hónap után? Viccelsz? Az lósz.r együtt töltött idő, nem is ismeritek egymást.


Mi exemmel 2,5 után szakítottunk, mert addigra "kiismertem" és rájöttem, hogy nincs az az ég, hogy vele tervezzek bármit is.

2021. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!