Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Keresztelő!Mi van, ha nincs...

Keresztelő!Mi van, ha nincs alkalmas keresztszülő, aki felkérhetnénk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném megkereszteltetni a kislányom, azonban nem tudom kit kérhetnénk fel. A legjobb barátnőm oké, de mellette a másik ki lehetne jó kérdés.

Unokatestvéremék jelezték az anyján keresztül, hogy lenne a párjával, de terhességem alatt sem és mióta megvan a babám se kerestek egyetlen egyszer sem. Sose kérdezte meg, hogy vagyok, vagyunk. Ő mikor terhes volt érdeklődtem sokat.. Szóval úgy, hogy több, mint egy év alatt rám se írt (messze laknak), így én biztosan nem akarom őket. Van egy bátyám, de ő se alkalmas. 40 évesen anyu tartja el, elég életképtelen. Férjem fiú tesói megbízhatatlanok. Szóval tényleg nem tudjuk. Ti, hogy oldottátok meg?


2021. ápr. 22. 21:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell kettő. Nincs akadálya, hogy csak egy keresztanya legyen.
2021. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Keresztlányomnak sincs keresztapja,csak én
2021. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
A hugom a keresztanyja és egy nagyon közeli gyerekkori barátunk a keresztapja.
2021. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Apuka legjobb barátja?
2021. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak keresztanyám van, nem kötelező a 2
2021. ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
nekem a gyakorlatban csak keresztanyám van (rokon), papíron viszont van keresztapám is, egy random hapsi, anyámék ismerőse, akivel életemben 1x beszéltem a 30 évem alatt. amúgy ateista család vagyunk, nem is értem, miért kellett megkeresztelniük, szóval a vallásos nevelés ígyis-úgyis kimaradt nálam. húgomnak tudtommal viszont hivatalosan is csak keresztanyja van.
2021. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, azt nem tudtam, hogy egy is lehet :)

Páromnak nincs legjobb barátja,csak haverok bannak, de egyik se olyan, akire esetleg bajba számíthat az ember

2021. ápr. 22. 22:00
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
amúgy ez semmi kötelezettséggel nem jár, bárki beugorhatna
2021. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérd bátran a barátnődet, semmi nem tiltja, hogy csak egy legyen! :)
2021. ápr. 23. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
Semmi értelme a keresztelőnek, csak majomkodás. Nem kell ekkora ügyet csinálni belőle
2021. ápr. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!