Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hormonmentes spirál vélemények...

Hormonmentes spirál vélemények? Terhes lettél mellette? Ha igen, mennyi idő alatt? Ha nem, mióta van fent?

Figyelt kérdés
Semmilyem hormon nem jöhet szóba nálam. Gumira allergiás vagyok, és férjem sem bírja.

2021. ápr. 24. 18:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Azert 30 eve meg nagyon nem ilyen spiral volt
2021. ápr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nőgyógyászom szerint tökéletesen véd, ha felrakás után 4 héttel megnézik kontrollon, hogy a helyén van e. Ezt viszont sok orvos nem csinálja meg.

Egyébként én Melbea Gold Mini-t rakattam fel, nőgyógyászom ajánlotta, neki is ez van fent. Bízom benne.

2021. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt spirálom kB 3 évig. Szerettem, nem volt vele semmi gond. Azért vetettem le, mert tesót akartunk. A doki mikor levette spirált, azt mondta, hogy onnantól lehet próbálkozni, nem kell várni semennyit. Még abban a hónapban terhes is lettem. Szóval elég könnyen összejött a baba, mikor akartuk, spirál mellett nem lettem terhes.
2021. ápr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
40%

Én pont tegnap voltam orvosnál, hogy ki vetessem. Idén lesz 3 éve fent így aktuális lenne a csere is. Első gyerek után rakattam fel, akkor az tűnt a legjobb megoldásnak.

Azóta rendszertelen a menstruációm és a méhen is begyulladt. Lejjebb is vn csúszva a spirál, ami így nem is véd (ha rendszeresen normálisan ellenőrizve van, gondolom ez nem fordul elő).


Anyukámnak se tudta be fogadni a szervezete és nekünk is van ismerősök körében, elég közeli ismerősnél is, aki spirál mellett esett teherbe. Úgy tudom ilyenkor nem is biztos hogy meg lehet tartani a babát.

2021. ápr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
2 lányom az első próbálkozáskor megfogant, jelenleg a 8.éve fenn lévő hormo mentes spirálomat veszik le augusztusban.panasz semmi,baj nulla,levétel után megy majd fel a következő is.
2021. júl. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!