Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek szépek ezek a nevek?

Szerintetek szépek ezek a nevek?

Figyelt kérdés
Lotti, Leonóra. A Leonóra után milyen második név illene?

2021. ápr. 24. 23:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom miért írtak többen is a Leonóra után A-val kezdődő neveket, de szerintem egyaltan nem passzolnak az azonos betűre végződő és kezdődő nevek.
2021. ápr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%
Lotti a kedvenc :)
2021. ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem Lottihoz és Leonórához is illene a Júlia második névnek.
2021. ápr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
53%
Egyik sem tetszik
2021. ápr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
89%
Most miért kell Leszavazni azért valakit mert megírta hogy melyik tetszik???
2021. ápr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
76%
nagyon nem
2021. ápr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
84%
Kinga, Mária, Marina, Martina, Beatrix ---ezek még pl jók lehetnének akár esetleg ; de mondjuk nekem pl a Leonóra már önmagában is nagyjából két név. Tehát pl aki akarta, hogy Leona mellett még Nóra is legyen a gyereke, egyszercsak összevonta. De amúgy tehát nagoyn jó név. Ez is, meg a Lotti is; egyébként Lotti helyett én Lorettát adnék hivatalos formában; mert az komolyabb, felnőtt korában felnőtt emberhez majd jobban passzol ; a Lotti önmagában nekem kicsit becenév-hatású; de a Loretta már befejezett név; az viszont úgy tehát nekem cool-abb. :) Lotti után egyébként még pl Edina passzolna, Gabriella akár esetleg, Júlia is talán; Loretta is meg hosszú név szintén, mint a Leonóra, de ha akarsz még mellé egy másikat is, akkor mondjuk pl Dalma, Hanna, Kinga, Letícia, Júlia, Janka, Henrietta, Hilda, Petra, Georgina, Dóra, Dominika, Dorina, Valérina, Valentina, Bella, Édua, Éva, Enikő, Mária, Marina, Zita
2021. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
80%
* a komment eleje még a Leonórára vonatkozik, de tehát cool nevek ezek mind. Ja meg még pl Olívia is jó lehet akár esetleg. Vagy pl Ilda. Megnéztem, már ez a név is létezik; de most fejlesztettem ki, és megnéztem, hogy van-e, és van. :)
2021. ápr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
81%
Leonóra tetszik. Lotti nagyon nem.
2021. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
75%
Lotti=Felnott korában Lotti néni gondolj bele Esetleg teljes alakkal mint Sarolta vagy Lorett/a
2021. ápr. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!