Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretném a Sándor nevet adni...

Szeretném a Sándor nevet adni a gyerekünknek mer a párom is az apám is az meg tetszik is, de mindenki azt mondja, hogy ez a név már ciki?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 25. 07:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%

Nekem tetszik.

Mi a Sámuelt választottuk (de lányunk lett) mindenki lehurrogott h az milyen már.

Pont letojom más véleményét!!!Ezt közöltem is velük. Nem nekik kell tetszenie

Még mennyi belekotyogás lesz majd ha kibújik 😉

Hol és hogy altasd, mikor mit egyen, meg egyébként is hogy neveld.

Ne törődj más véleményével.

2021. ápr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
80%
Teljese jó, tényleg minden tele van hülye nevű gyerekekkel.
2021. ápr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
74%
Meg hülye felnőtt emberekkel, akik képesek màs nevét lehülyézni, csak mert nekine tetszik.
2021. ápr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
72%
Mar csak azert sem adnám, mert az apjat így hívják. Függetlenül attól, hogy milyen név. Nem érdemel meg az a szegény gyerek egy saját keresztnevet? Másodiknak aztán adhatsz neki bármit.
2021. ápr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
89%

Ne érdekeljen, hogy kinek tetszik. A többségnek 3-5 név tetszik, és a többi valamiért nem. Ergo mindegy, hogy milyen nevet adsz, szinte biztos, hogy senkinek se tetszik. 😂

Viszont ha a párod nem szereti a nevet, akkor érdemes elgondolkodtató azon, hogy lehet, később a gyerek se szereti majd.

2021. ápr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
85%

A névvel semmi bajom, de engem zavar ez a tradíció, hogy apa/nagyapa nevét kapja a gyerek, mintha nem lenne saját neve, egész életében a kis Sanyi lesz. Egy hasonló hangzású pld. Nándor szimpatikusabb lenne, vagy második névnek adnám.

Ez viszont a te/ti döntésetek, nektek kell megfeleljen, ebbe senki nem szólhat bele.

2021. ápr. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
70%
Hát nekem a kényszeres névörökítés inkább ciki, mint csak úgy simán Sanyinak lenni. Nem hiszem el, hogy nincs más ötleted. De amúgy maga a név sem tetszik. Mondjuk a lányom ovis csoportjában 2005-ben 3 darab Lajoska is volt. Annál még lehet, hogy a Sanyi is jobb.
2021. ápr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
65%
A fiam is Sándor az apja után. Most 10 éves, se az oviban, ae az osztálytársai között nincs még egy Sándor. Egyedi :)
2021. ápr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem azt adsz neki amit akarsz. Nálunk is hőbörögtek az Alfréd miatt, nekünk meg tök vagány. Nem akartunk tucatnevet szegény gyereknek ahol az ovis csoport nagyja Bence, Mendel meg Milán.
2021. ápr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
75%

Érdekes, a Nándor divatos, a Sándor ciki? 🤷

Szerintem karakán, erőteljes név 😏

2021. ápr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!