Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretném a Sándor nevet adni...

Szeretném a Sándor nevet adni a gyerekünknek mer a párom is az apám is az meg tetszik is, de mindenki azt mondja, hogy ez a név már ciki?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 25. 07:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
74%

Úgyis Sanyika lesz..Az meg gáz.

Nem csak a Sándor meg a Bence van..

2021. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
44%
Csak azért adni Alfréd nevet mert az ritka, hát nem tudom..
2021. ápr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
43%
Nem ciki, csak baromi unalmas már. Hiába ritka a gyerekeknél, a felnőttek nagy része Mária, Erzsébet, Katalin, Sándor, István, József, Ferenc, stb. Nem hiányzik, hogy már a játszón is ezeket halljam munka, bolt után.
2021. ápr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
28%
Amikor mi Juditok, Ágnesek, Viktóriák, Tamások, Viktorik, Gáborok, Eszterek, Csabák, Gergelyek, Balázsok nevű korosztályban volt egy Ilona, Mária, Lajos, László nevű gyerek, az bizony öreges és csúnya névnek számított. A Hannák, Bencék, Màték, Zoék világában màr a mi neveink is öregesnek fognak hangzani, az egyel régebbi generációé meg még rémesebb lesz. Ezért nem értem miért gond, ha valaki az első 100 leggyakoribb névből választ, hisz azok a legszebbek. Na de a kérdése, igen a Sándor màr öreges név.
2021. ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
82%
Én inkább azért nem adnàm, mert a 3. Sándor lenne a szűk családban.
2021. ápr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
77%

Nem a névvel van gond, hanem a szokással.

Lesz öreg Sanyi, kis Sanyi, meg Sanyika?

Legyen annak a gyereknek saját neve.

2021. ápr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
44%

"Ezért nem értem miért gond, ha valaki az első 100 leggyakoribb névből választ, hisz azok a legszebbek"

Izlések és pofonok!

Attól mert nálunk minden 2. Gyerek Kevin lett, még nem szép név (szerintem) csak egy bizonyos rétegnek nagyon megtetszett a településünkön. És mivel ők nagyobb intenzitással szaporodnak......

2021. ápr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem semmi baj nincs ezzel a névvel. A Sanyika egy teljesen jó becézés, én nem gondolnék semmi negatívra ha meghallanám ezt a nevet egy gyerek neveként.

Ez a cikizés pedig a világ legnagyobb hülyesége. Az emberek egyik fele azt mondja, hogy legyen a gyereknek hagyományos neve, a másik pedig hogy valami különlegesebb. A lányom Fanni lett, jöttek is a beszólások. "fúj, minden 2. gyereket Fanninak hívnak" stb. A kisfiunk Tamás lett. "Minek kellett ilyen elavult nevet adni annak a szerencsétlen gyereknek?".

Válaszd azt a nevet, ami nektek tetszik és ne foglalkozz másokkal :)

2021. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
27es jó persze, vannak szar nevek is az első 100ban, de azért akkor is változik az ízlés a nevek terén is.
2021. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!