Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt valamilyen balesete...

Volt valamilyen balesete kicsi gyerekednek? Ami miatt korhazba vagy ügyeletre kellett vinni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 25. 08:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapos korában megfejelte a padlót és felszakadt a szeme mellett, ügyeleten összeragasztották neki.
2021. ápr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem baleset, de amikor 2-3 éves voltam, feldugtam az orromba egy csavart, és ki kellett vinni a kórházba miatta.
2021. ápr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 babyboom567 ***** válasza:
61%
5 hónaposan kiesett az autós hordozóból a konyhakőre arccal.Semmi baja nem lett ,de megfigyelésre 3 napig kórházban voltunk.
2021. ápr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

Bár nem a gyerekemet, de engem 6 évesen megtámadott a család kutyája. Sötétben mentem ki, ő meg öreg volt és valószínűleg nem ismert meg 🙁

Egy pillanat alatt történt az egész, gyorsan rám ismert, de addigra az összes tejfogam bánta ill. az arcomat össze kellett varrni.

2021. ápr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

A fiam másfél évesen egy sámlival a kezében elesett, és lenyúzta vele az orrát. Nem volt komoly, de bevittük az ügyeletre, hátha ők szebben tudják összefoltozni nálam.

Aztán 7 évesen felmászott a kertben az utánfutó tetejére, és amikor le akart jönni, megcsúszott, és hasmánt ráesett arra a bütyökre a vontatórúdon. Bennfogtak 2 hétvégére megfigyelésre, de szerencsére semmi baja nem lett.

2021. ápr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Másfél éves korában, vettem egy új reszelőt, nem vettem észre, hogy az uborkagyaluban egy éles penge van, el volt rakva, de persze előszedte a szekrényből és nagyon csúnyán elvágta az ujját és a körmét, azonnal kórház, utána 3 naponta jártunk kötéscserére, összevarrni nem kellett, nagyon rossz volt és teljesen én vagyok benne a hibás, de nem láttam eddig ilyen éles uborkagyalut, van itthon másik is, az nem éles.
2021. ápr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 9 hónaposan a járókában beütötte a fejét. Pont egy rosszul elhelyezett kapocs volt ott, ami felsértette a fejbőrét. Mint utóbb kiderült, nem volt komoly sérülés, csak ugye az ott futó erek miatt szó szerint dőlt belőle a vér.
2021. ápr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
30%

1.gyerek :15hosan hullamcsatot dugott a konnektorba, megrazta az aram

2.gyerek :Leesett az agyrol amig fejtem a tejem, 2hos volt es agy kozepen hagytam, nem tudott forogni meg semmi, fogalmam sincs h kukackodott le.

3.gyerkoc: Apuka megcsuszott a lepcson, 4hossal a karjan, kifordult a pici arccal a lepcsore:(


Aztan a kozepso volt h oviban leesett egy szekrol es asztal sarkara, varrni kellett a fule mogott, otthon megbotlott es lefejelte az ajtofelfat, varrni kellett, rohant dombrol le, pofara esett, orra alatt toldoztak, salak szetvagta, maszokarol olyan szerencsetlenul esett h az alla alatt szetcsattant, varrtak, elore ment hatra nezett, levett szemhejjal egy ut szelen allo postaladat, verekdtek a tesojaval, akinek hatratort az ujja, 6het gipsz, soroljam meg?😀

2021. ápr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%

8!


Igen gyakori volt a baleset nálatok....

2021. ápr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Es vkinèl kellett röntgen is csinalni? Akik pl beütöttèk a fejüket?
2021. ápr. 25. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!