Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után hogyan jött meg...

Szülés után hogyan jött meg ELŐSZÖR a menzeszetek? Esetemben baj lehet?

Figyelt kérdés

A Pms nalam mindig 1-2nap mellfeszules, esetleg alhasi fajdalom, minimalis hiszti.


6honapja szultem, kb a 6hos datum ota majdnem folyamatosan meg fog jonni erzesem van (kb 5-6napja),alhasi fajdalom, volt mar derekfajdalom is, hetvegen migren, szedules, hanyingerrel tarkitva,de sehova nem alakul,nem jon meg. Kizarolag szoptatok, masik ket babamnal igy is megjott 3honap utan szinte a 3hos fordulon, de nem remlik h ennyire meggyotort volna. Kezdem azt hinni h vmi baj van a testemmel es nem is a menzeszem keszulodik:( nektek h volt? Szerdan megyek dokihoz ultrahangra.


2021. ápr. 26. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Azert egy szülés, terhesség nem egy kis megpróbáltatas a testednek.

Azert mert az első 2vel nem így volt, az nem jelent semmit...


Nekem 1éves volt a fiam, mikor először megjött. Honapokkal elötte már jött a mindjart megjön érzés...


Ahogy minden terhesség más, a terhesség utani dolgok sem egyformák.


Doki megnéz, ő tud biztosat mondani...

2021. ápr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amíg szoptattam addig nem mensiztem!

1.baba 9 hónap után jött meg

2.baba 18 hónap telt el..

3. baba 3 és fél évig szopott és csak utána jött meg

4.baba most 11 hónapos és eddig semmi:)))

2021. ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a baba 3-4 hónapos korától kezdve vannak alkalmanként ilyen "mindjárt megjön", "na most TUTI meg fog jönni" érzéseim. 9 hónapos lesz, de még semmi. De pár hetente előjön az a furcsa alhasi feszülés, a rossz közérzet, tart pár napig, majd elmúlik. Egyszer majd csak megjön... Kérdező, én annyira nem aggódnám túl a helyedben a dolgot, a szoptatás igenis be tud zavarni a hormonháztartásba, még ha a korábbi 2 alkalommal nem is volt ilyen problémád. 3 terhességet majd 3 szoptatást végigcsinálni megterhelő a testnek, akármilyen jól is viseled az elején.
2021. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Én is szoptattam, természetes úton szültem, nem tudom ez szamit-e. De 3. hónapban már meg is jött és azóta is rendszeres. Másfél éves, még mindig szopik.
2021. ápr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én csak egy hónapig tudtam szoptatni. 2 hónapos volt a babám, mikor először megjött. Én semmit nem éreztem előtte az ég világon, pedig előtte mindig tudtam mikor fog. A második mensi előtt már érezgettem ezt-azt, de úgy tűnik újra ki kell ismernem a testemet, mert egész más, mint előtte volt.
2021. ápr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szoptattam, császárral szültem, a szülést követő 7. héten megjött.
2021. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2-es: a 3,5 év nagyon kemény :DD nekem most jött meg először, 20 hós a "babám", már ez is örökkévalóságnak tűnt :D
2021. ápr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok Én imádtam,plusz egy csomót spóroltam:))
2021. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Június 29.-én szültem, augusztus 30.-án jött meg először. Tudtam, hogy meg fog jönni, mert előtte 2 héttel éreztem a peteérést.
2021. ápr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!