Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1,5 èv körüli gyermeked hogy...

1,5 èv körüli gyermeked hogy alszik èjjel?

Figyelt kérdés

Mennyi èbredès, leghosszabb összefüggő alvàsi szakasz?

A környezetemben csak olyanok vannak, akiknek jòl alszik a gyerekük. Az enyèm mèg mindig baromi sokszor èbred (utàna tàpszerrel/ simogatva visszaalszik) ès iszonyat kimerült vagyok.

Jellemzően 1×3 òrat alszik egyben aztàn jön az 1-2 òrànkènti èbredès.


2021. ápr. 28. 08:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amùgy ő kipihentnek tűnik, kiegyensùlyozott ès aktìv.
2021. ápr. 28. 08:22
 2/11 anonim ***** válasza:

1éves korától általában 1x kel.

Este fél10fele alszik el, általában 2kor kelt, iszik, a saját ágyában már nem alszik vissza, jön közénk. Onnan reggel 8ig alszik.

2éves, annyi a változás, hogy nem 2kor, hanem csak 4fele jön hozzánk.

2021. ápr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

6 hó óta nem kell, csak mikor jött a foga, vagy baja van.

Nekem az ágyam mellett van a kiságy ritkán ha megébredt a kezemet raktam be, és tudtam aludni tovább ő meg fogdosta és visszaaludt. Én arra keltem, hogy leszakad a kezem 😁

2021. ápr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4-5 ébredése volt alaphangon 1.5 éves korától kb 2ig,utánna már jobb lett.Akkor lett jobb az alvása mikor kijött az összes foga+ neki állt beszélni.Most 3 évesen már legtöbbször átalussza az éjszakát.
2021. ápr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálunk teljesen úgy van, ahogy nálatok. Kb 2-3 órát alszik 8tol, aztan 1-2 óránként ébred, szopival alszik vissza. De teljesen boldog, jókedvű kiegyensúlyozott. Rengeteget szaladgál, kutyázik stb, kint vagyunk majdnem egész nap.


Már megszoktam,annyira nem vagyok fáradt, jobban birom mint gondoltam.

2021. ápr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8 hónapos korától átalussza az éjszakát és egyedül alszik el, 9-től 9-ig alszik a mai napig, már 2,5 éves.
2021. ápr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6 és 8 hetes koruk óta nem keltek fel éjjel, csak 1-2 betegség esetén.
2021. ápr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elèg nagy a szòràs ahogy làtom. De megnyugodtam, hogy nem vagyunk egyedül. Köszi a vàlaszolat
2021. ápr. 28. 11:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Általában olyan az alvása, mint nálatok, de mostanában még megfejeli néha azzal, hogy 3-kor kel és onnan 2-3 órán át ébren van, hiába próbálunk bármit. Valamikor meg csak 1x kel, gondolom ahogy a fogai is mocorognak, meg most össze-vissza jönnek-mennek a frontok is, én is vacakul vagyok tőlük... majd vége lesz ennek is egyszer. :)
2021. ápr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9től alszik 8ig.

Nem ébred, nagyon ritkán felsir, ha kiesik a cumi pl. a kisagyból.


Külön szobában alszik 3 hós korától, azóta alussza át az éjszakát.


Ha nem itthon alszunk, és egy szobában kell lennünk, akkor ébred többször is.


Barátnőm fia többször ébred még, pedig egy ágyban alszanak, este 8tól reggel 6ig.

2021. ápr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!