Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kamilla, Klaudia vagy Katinka...

Kamilla, Klaudia vagy Katinka a szebb név?

Figyelt kérdés

2021. máj. 1. 17:55
1 2 3
 21/22 Katona Dius ***** válasza:
100%

Szintén Klaudiaként. Utálom a nevemet XD

Emlékszem, nagyon megszenvedtem vele első osztályban, mire helyesen le tudtam írni. A szüleim a teljes nevemet használják, a tesóim is, amitől a falra mászok. Klau-nak hívnak sokan, az olyan nem is tudom. Nem érzem magaménak. A Diát szeretem jobban, ha szabad önzőzni :D De az valahogy sose áll az emberek szájára. Szegény dédnagymám, míg élt, egyszer sem tudta rendesen kimondani a nevemet, pedig 21 évig volt az életem része. Egy idő után nem is próbálkozott már, Klódika voltam neki :)

Eredetileg Kitti lettem volna, de az utolsó pillanatban anyáméknak az a borzalmas ötlete támadt, hogy a Klaudia jobb.

Egyetlen előnye van, amit viszont szeretek, hogy tényleg nem egy tucat név.

2021. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

A Kamillát én is adnám, ha nem lenne ilyen gyakori.

Katinka elmegy

Klauda borzasztóan kemény név

2022. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!