Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kamilla, Klaudia vagy Katinka...

Kamilla, Klaudia vagy Katinka a szebb név?

Figyelt kérdés

2021. máj. 1. 17:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
46%

Karina

Vagy Kata +1

Klaudia szerintem nem jó választás, nincs normális becézése, 'Klau' az olyan bután hangzik, ki kell mondani a teljes nevét, én falra másznék, ha kezdenének 'Klódiázni'.

Kamilla pedig túl gyakori név manapság, bár szép csengése van, de ahhoz képest mégis olyan komolytalan, nem tetszetős...

Katinka simán felejtős a becézős raggal, szerintem gáz. Egy kislánynak szép név, de a kislány is felnőtt nő lesz, és akkor is egy Katinka marad. Ha Kata, vagy Kati lenne, ami anyakönyvezhető, azt is tudod becézni Katinkának, mikor még kicsi.

2021. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
27%

Ezek közül egyik sem. Még a Kamilla a legszebb, de azt is legfeljebb egy kutyának adnám.

Akik meg annyira odavannak a Kata névért, azoknak mondom, hogy engem így hívnak és utálom.

2021. máj. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%

Klaudia tetszik

Nálunk Dia... (a Diána nem tetszik..)


Kamilla is tetszik, de baromi gyakori most


Katinka nekem nem..

Karina Korina tetszik, hamár felhozták

2021. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Kamilla.
2021. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
76%
Kamilla, Klaudia, és Katalin mindhárman egyformán gyönyörűek, Katinka borzasztó név, kislányos, komolytalan, és pórias. Amúgyis, a Katalint is Katának, Katkának becézném, nekem ezek szépek, fiatalos, lendületes; de nem "kisbabás"név. Elnézést kérek mindenkitől, hogyha valami olyat írtam, ami nem jó esetleg, nem akartam senkit megbántani, szeretek mindenkit nagyon.
2021. máj. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%

Fuhh ezt aztán megkaptam. :) Én Klaudia vagyok, szeretem, hogy egy ismerősömet se hívjàk így, nem jön velem szembe nyolc másik ember ilyen névvel az utcán. Klaunak becéznek a barátaim, mások a teljes nevemen hívnak, nekem ezzel semmi bajom nincs, nagyon közeli rokonok Klajcinak becéznek. (És remélem annyira förtelmes sem vagyok, mint az egyik válaszoló kedves ismerősei)

A Kamilla is szép név, szép a csengése, bár én a saját gyerekemnek nem adnék növény nevet, valahogy nekem nem tetszenek.

A Katinka szerintem azért nem jó vàlasztás, mert alapból egy becenév, és sok becenevű ismerősöm szenved attól, hogy ha bediktálja valahol a nevét, az eredeti alakját írják be kérdés nélkül és utólag kell korrigálni, sok bosszúságot okoz nekik. Akkor már legyen rendesen Katalin és becézzétek Katinkának otthon.

2021. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
95%

Kedves Klaudia

Ne törődj vele! Én Dorina vagyok 😅

Szeretem a nevem.

2021. máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
91%

#16 akkor még szerencse, hogy a szüleid nem a gyakorin szavaztatták meg a neved. 😂😂


Nekem is a Klaudia tetszik ezek közül.

2021. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
90%

A Kamilla finom, bájos név. Nekem tetszik, pedig alapvetően a virágnevekért én se vagyok oda.

Klaudia nekem kemény, férfias. Bocsi, ez a véleményem, nem megbántani akarok senkit.

A Katinka meg egy becenév. Persze lehet, a te gyereked is akkora sztár lesz, mint Hosszú Katinka és senkit nem fog érdekelni, de valljuk be, erre azért matematikailag elég kicsi az esély. Katalin, esetleg Kitti nem jöhet szóba? Arról nem is beszélve, hogy nekem van Andi nevű ismerősöm. Nem Andrea, hanem Andi, de hivatalos helyeken rendszeresen Andreának szólítják, iratokat is volt, hogy Andrea névre állítottak ki neki, nagyon sokszor kellett már kijavítania. Idősebb Panka nevű kolléganő ugyanígy járt, ma ez népszerű a kislányok között, de akkor még egyáltalán nem volt, mindenhol Annának szólították/írták.

2021. máj. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

1.Kamilla

2.Klaudia

2021. máj. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!