Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tartalmaz a várandós...

Mit tartalmaz a várandós kismama csomag? Ki tudja?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt benne egy tejtároló pohárka, egy cumi (márkásak, nem gagyik), pár filter babatea és mamatea, babakenőcs-minta és reklámanyagok. Meg pár kupon pelenkára. Ez az a csomag volt amit a 3. harmadtól lehetett kiváltani.
2010. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Anyák lapja

Baba magazin

Mecsek baby tea

Paradontax fogkrém minta

Nivea baba fürdető minta

Mam cumi

Via anyatejes pohárka

Reklám anyagok


üdv:35 hetes km.

2010. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mikortól lehet átvenni? Én most töltöm a 28. hetet.
2010. aug. 23. 11:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Akár most is átveheted:)
2010. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nekem is ezek voltak benne, mint a 2. válaszolónak. Most már átveheted.

Igazán abban lesz több dolog, amit majd szülés után fogsz kapni a kórházban. Sok termékminta, sok reklámanyag babadolgokról, de szerintem jó, mert sok terméket meg lehet ismerni.

2010. aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat hogy off,de ezt hol lehet átvenni?Én még erről nem hallottam?! 28 h.kismama
2010. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

A terhesgondozóban a védőnőtől kellett,hogy kapjál egy Felicitas könyvecskét.Abban van egy kitéphető kupon terheseknek.Ezt kell kitöltened és egy olyan bababoltban kiváltanod,ahová szól.A kuponon rajta van országosan azoknak a boltoknak a listája ahol kiválthatod a csomagot.


35 hetes km.

2010. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
köszönöm!28h.kismama
2010. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!