Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tartalmaz a Mikulás...

Mit tartalmaz a Mikulás csomagotok majd gyermekezteknek?

Figyelt kérdés
Függetlenül a gyermemek életkorától,mindenki írhat ki mit tesz bele(zárojelbe írjátok meg a gyerekek életkorát).Köszi
2011. nov. 14. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Csokimiki, mandarin, alma, narancs, kinder tojás és pár darab dinoszaurusz, most ezt az újabb őrület (3,5 éves kislány)

A pici 10 hónapos kisfiú, csoki, gyümölcs szinten ugyanaz, nyilván a csokit nem fogja megenni belőle, pici ajándéknak egymásra pakolható poharakat kap, amiből torony építhető!

2011. nov. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csoki (Milka vagy Kinder - ez itt a reklám helye :D), kis plüss, vagy valami más, apró játék. Pl. kis gumifigurák, az elmaradhatatlan virgács :), mandarin, dió, pár szem cukorka.

Mivel nincs gyerekem, azt írtam le, amiket mi kaptunk régen a húgommal, illetve amiket én adnék.

2011. nov. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi kevesebb, de jobb minőségű édességet teszünk bele: Kinder csokit, Milkát, Boci csokit, szaloncukrot, esetleg egy csomag olvadós rágót, mert ezért nagyon odáig vannak, egy kisebb Mikulást tejcsokiból, és valami kis apróságot (kislányomnak hajcsatot, gumit, vagy kicsi plüsst, a kisfiamnak kisautót).
2011. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2 és 4 évesek. Táblás csoki,szeletes csokik,ropi,csokimiki,gumicukor-darabra kapható,megőrülnek érte- szaloncukor. Ezek biztos lesznek benne,aztán majd meglátjuk. Tavaly egy buborékfújót is beletettem Nekik.

Hogy a Mütyürkémnek mit teszek... azt még nem tudom- Ő most 2 hónapos.

2011. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

klementin, kinder tojás és valami csokika biztos lesz benne. A klementinért majd megőrül:)

Szeretnék még egy könyvet és egy pici autót tenni mellé. A könyv azért necces, mert mi Romániában élünk, babaúszásra Mo-ra járunk, magyar leporellót onnan szeretek venni, mivel azonban már 34 hetes terhes vagyok, nem tudom, lesz-e még alkalom menni velük úszni, ha nem, akkor meg Apa nem tud egyedül könyvet venni. De a könyvek most nagyon érdeklik.

21 hónapos kisfiú:)

1 gyerekes, 34 hetes km

2011. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kinder csomagot, nagyméretű kindertojást, Elmo plüss figurát, Bogyó és Babóca könyveket, Sün Balázs leporellót, gyümölcs csomagot. Csináltam neki adventi naptárat, amibe szintén minden napra van egy kis apróság (apró állatok, nyomda, zsírkréta stb.)

21 hónapos kislány

2011. nov. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nálunk 1 takaró lesz benne(polár,disney-s),1 Boci mikulás,1 kinder tojás,1 kinder csoki,olvados rágó,gumi cukor,mandarin,mogyoró.
2011. nov. 14. 23:07
 8/9 anonim ***** válasza:

kinder tojás

táblás csoki szelet csoki nyalóka

mikulás csoki

mogyoró gyümölcs(banán kivi narancs mandarin ananász)

pici játék

és virgács jó legyen .-)

2011. nov. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
alma,gesztenyerudi,valami vonatos játék,szójakakaó.2 éves fiú,csak szegény tejérzékeny és semmi szokásosat nem kaphat a csomagba.
2011. nov. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!