Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dani névről mi a véleményetek?

Dani névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A Dániel szép és komoly név, de nem nagyon hallottam még, hogy így hívnak valakit, a mindennapokban.


Mivel 99%-ban Daninak fogják hívni, ezért kíváncsi lennék, hogy nektek mi a véleményetek erről a névről?



2021. máj. 5. 09:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
A Kolenek, Kiliánok és Brendonok szülei idetévedtek,a pontozások alapján..
2021. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
Dánielként gyönyörű. Dani becenévnek kedves, aranyos, jól hangzó; de légyszi ne próbáld, tehát ne próbáld meg Daniként anyakönyveztetni a fiadat; mert majd felnőttként olyan érzése lesz, hogy még tehát felnőttként is megpróbáltad őt "gyerekszerepbe" "lefokozni". És nagyon nem fog jót tenni az önértékelésének. Vedd őt komolyan. Egyszer felnőtt lesz, és akkor szomorú lesz, hogy te nem egy embert, hanem csak egy "untyurgatnivaló" kis (játék)babát láttál benne. Rosszul fog ez neki esni. Tehát hivatalosan Dániel gyönyörű, becenévnek Dani tökéletes.
2021. máj. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
59%
*becenévnek felnőttként is tökéletes a Dani, de az se baj ha Dánielezik, az se baj, ha Danizzák, tehát mind a kettő jó, csak hivatalos papírjain Dánielként szerepeljen, ami egy komoly név.
2021. máj. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező leírta, hogy nem Daniként akarja anyakönyveztetni...
2021. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép név es külföldön is könnyen ejtik!!!
2021. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem először, hogy így akarod anyakönyveztetni, de megnyugodtam, hogy nem. Teljesen jó a Dániel, örök klasszikus, ami nem megy ki a divatból.

(32 éves vagyok, anyám engem is Dánielnek akart, dehàt kicsesztem vele 🤣)

2021. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
24%
Nem tetszik, mert csak egy D betű választja el az Anitól.
2021. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
22%
Dániel szép. Dani becenév egyáltalán nem tetszik. Miért kell egy szép nevet elrontani egy csúnya becenévvel?
2023. jan. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!