Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállnátok olyan férfitól...

Vállnátok olyan férfitól gyereket aki erős dohányos?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmről van szó. Gyereket szeretnének de fél a barátnőm hogy emiatt esetleg beteg lenne a gyerekük. Ha jól emlékszem azt mondta hogy 15 éves kora óta cigizik, és most 32 éves és 1,5 dobozzal szív el/nap.

Én megértem a félelmét. Én azt javasoltam hogy szokjon le előtte.

Ti mit gondoltok erről?


2021. máj. 7. 15:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Össze se jönnék olyan ffi-val, aki dohányzik 🤢
2021. máj. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%

Én attól félnék a helyében, hogy a gyerek passzívdohányos lesz.

Egyébként nem vállalnék dohányos férfitől gyereket, eleve össze sem jönnék dohányossal. Szívtam eleget gyerekkoromban sajnos...

2021. máj. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Férjem cigizik, napi 1 dobozzal szív el.

Én is cigiztem, de mikor megismerkedtünk, pont akkor tettem le.


Itthon kimegy az udvarra, a lakásban nem gyujt rá.


Van egy 2éves fiunk, es félidős terhes vagyok.

2021. máj. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

A bátyám 14 éves kora óta cigizik, nehezen jött össze a fiúk, de mind két félnél volt probléma. A gyereknek semmi baja 15 éves egészséges.

A kolléganőm is cigizik jóideje terhességei alatt sem tette le, 4 egészséges gyereke van 20 + os is, ha anyuka pöfékelése nem ártott apukájé kevésbé. De ha a baba meglesz csak nem nyomja a gyerekre, mi is dohányoztunk, de a lakásban soha, ha autóval mentünk eszünkbe sem jutott ott cigizni. Láttam olyat amikor 4 gyerek, felhúzott ablak apuka meg ott szívta azt a szart a kocsiban.

2021. máj. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Amennyiben nem a lakásban dohányzik, nem hiszem, hogy baja lesz, csak ne aludjanak majd együtt, mert a dohányos akkor is szénmonoxidot lélegez ki, amikor nem cigizik, így ez növeli a SIDS esélyét...

Nekem az apám dohányzott, panelban laktunk, egy méterre tőlünk szívta, 18 évig laktam otthon. A doki azt hitte dohányzom, olyan volt a tüdőm. 10 éve költöztem el, azóta jobb. Mondjuk apám most kérés nélkül mos fogat minden elszívott cigi után, ha itt van nálunk.

2021. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Össze se jönnék vele, kevés undorítóbb dolgot tudnék mondani.
2021. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%

Nem. Egyszer volt dohányos pasim és soha többet. Nem bírom nézni, hogy valaki, akot szeretek ezt teszi magával direkt.


Ha valami miatt mégis hozzámennék egy ilyen erős dohányoshoz, akkor nem gyerek előtt 2 perccel kezdenék erre gondolni. Ha megígérte, hogy ezzel a hibával együtt szeretni fogja élete végéig, akkor legyen így. Nem igazán fair egy házasságban előhozni olyat, ami előtte is fennállt.

2021. máj. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Mondjuk én nem is úgy tekintek a dohányzó emberre, mintha minimum leprás lenne és milyen “undorító”….
2021. máj. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
Nem vagyok a dohányzás mellett, sőt össze nem jöttem volna dohányos férfival. Azonban édesapám erős dohányos volt, mégis négy egészséges gyereke született. A lakásban sosem gyújtott rá, az udvaron néha fújt nekünk füstkarikákat, de ennyi, nem kerültünk máshogy kapcsolatba a cigarettával. A legkisebb testvérem születése után pedig apukám egyik napról a másikra letette a cigit és azóta sem gyújtott rá (24 éve).
2021. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%
Semmilyen szenvedélybetegnek nem szülnék, dohányosnak sem. Undorító, igénytelen, primitív szokásnak tartom.
2021. máj. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!