Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Panelben, társasházban lakók,...

Panelben, társasházban lakók, ti mennyit vagytok lent a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Mennyi idősek? Nem frusztráló, hogy állandóan menni kell?

2021. máj. 16. 09:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem frusztráló. Kisgyereket kertesházban se csapsz ki egyedül, hogy na levegőzz. Laktunk kertesben is. Csak annyival volt jobb, hogy mackóalsóban is kimehettem. Mondjuk azóta itt is megteszem.

Jó időben délelőtt 2-3 óra, délután 1-2.

2021. máj. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Délelőtt 2-3 órát. Délután nem mindig jutunk ki, mert akkorra marad a házimunka.

Nem tudom, mi ebben a frusztráló, én szeretek menni vele. Játszótéren többnyire mindenki ismer mindenkit, ebben az időben hasonló korúak vannak kint, tök jókat játszunk a kicsikkel, beszélgetek más anyukákkal, a gyerekek szocializálódnak.

2 éves és a tesója még pocakban

2021. máj. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én megmondom őszintén, utálom. Remélem minél előbb el tudunk innen menni. És mikor főzöl, ha délelőtt elvagytok? 14 hónaposom már nem eszi meg az üveges kaját.
2021. máj. 16. 09:52
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Ugyanakkor, mikor kertesházban èn.

Reggel 9-10-re kész az ebéd legkésőbb..

2 napra főzök.

Van, hogy du.alvás alatt megfőzöm a másnapit, vagy este elalvásuk után.


Mi is játszóterezünk, sétálunk pedig 1500nm a telkünk.

2021. máj. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Mi családi házban lakunk ugyan, de ugyanúgy megyünk 1-2 órára délelőtt, és délután. Hiába van kertünk, megunja, ha huzamosabb ideig csak oda van 'bezárva'+ kell a szocializáció, mások társasága, új élmények, a változatosság.

Udvaron max. akkor vagyunk még, ha miután hazaértünk, nem akar bejönni.

2021. máj. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%

"És mikor főzöl, ha délelőtt elvagytok? 14 hónaposom már nem eszi meg az üveges kaját."


Amikor itthon vagyunk. 🙈

14 hónaposan már rég ugyanazt ette, amit mi. Üvegest csak az első gyerek kapott. Egy ebéd egy félóra.

2021. máj. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

Én vacsorára csinálok főtt ételt, mert akkor tud együtt enni a család.


Ebédre szendvics féle, ez azért is jó mert ha elmegyünk valahova délelőtt és csak este érnénk haza, tudok csomagolni szendvicset.


Nálunk most jelenleg úgy van, hogy ha nagyon nagyon nagyon jó az idő akkor 11-kor kimegyünk a közeli parkba, 12-kor fel a lakásba ebédelni, 12:30-14:30-ig meg megint le, de játszóra is.


Ha rossz az idő akkor ennek a töredéke sajnos, ő se élvezi. Jó időben sétálunk, ha el is fárad, a babakocsiban azért nézelődik. Rossz időben, hátradől és csak bambul, rossz nézni. Akkor már inkább bent valamit amitől nevet.

2021. máj. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Nekem tök jól elvannak a kertben halistennek, én baromira utálom a kötelező elmenést. Persze azért mi is járunk bandázni másokkal, meg elmegyünk néha játszóra, sétálni, de hogy minden nap kötelezően órákat kolbászolni kelljen, ettől falra másznék. Ahhoz össze kell magunkat szedni normálisan, összepakolni cuccot, átöltözni stb. A kertbe meg kimegyünk úgy, ahogy vagyunk, ha pisilni kell, beszaladunk pisilni, ha szomjas, éhes valamelyik, csak beugrok érte. Nekem egyszerűbb, kényelmesebb, és nem kell mindig másokat kerülgetni.
2021. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
D.e. egy ora. Du 2-3 . En kajat re delem,csak hetvegen fozok. Ezzel menne el a legtobb ido. Megvenni,elokesziteni,megsutni,aztan romeltakaritas. De mi nagykn szeretunk menni,szuper a kozosseg,a gyerekek imadjak egymást lent.
2021. máj. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

11hónapos. Délelőtti nagy alvás babakocsis, akkor lent vagyok vele 2órát. Délután 1-1,5 órát,ekkor hintázunk, nézelődünk, a férjem is jön, együtt vagyunk.

Ebédet a délelőtti séta után főzök magunknak, a babámnak reggel csinálom meg sokszor.

2021. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!