Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik panelban,társasházban...

Akik panelban,társasházban nevelnek gyereket mennyire hat ki rátok ha hangos szomszédaitok vannak?

Figyelt kérdés

Gyermek vállalás elött állunk,nem rég költöztünk egy 2 szobàs nappalis lakásba.Nagyon szép helyen van,de az egyik szomszèdunk nagyon problémás.Állandòan stresszelek miattuk igy is.

Szeretnénk családot alapitani már,30 évesek vagyunk màr.

Egyik nagy vágyunk egy csalàdi ház de ehhez legalább 3-4 év(jobb esetben)kell.

A férjem nem akar költözni mert anyagilag megint meglépni,ràadàsul fél éve költöztünk ide.

Fiatal pár akik egész nap üvöltenek,csapkodnak,dobáloznak.A hétvégi banzàjròl ne is beszèljünk.

Tegnap éjfélig ment az üvöltözès,egyszerüen eszükbe sem jut h él rajtuk kivül más is.Többszöri felszòlitás ellenére sem változtatnak.Rendörsèget is hivtunk már ki.Semmi változás.

Félek ha sikerül a baba,akár a stressz rámehet az egèszségére

Ha megszületne pedig nem tudna pihenni,és ahogy mi is,ö is àllandòan felébredne rájuk.

Akik ilyen èletbe futottak bele mit csináltatok?

Költözni szeretnék de a férjem hajthatatlan.

Még èveket várjak a gyerekkel?

Konizacios mütétem volt 2 éve és fèlek h ha tovább várunk már esély sem lesz.Vagy a stressz miatt ùjra müteni kell.

Hogy birjam belátásra?Nagyon szeretne babát de én igy képtelen vagyok rá😕



2020. jún. 7. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

értem én, hogy első gyerek, de nem kell ebből ekkora problémát csinálni


a gangesziek is egyfolytában ordibálnak a faluvégen, aztán mégis épségben felnőtt mint a tíz purdé

2020. jún. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Azt amúgy ugye vágod, hogy nem csak egy irányba terjed a hang. Ha majd a gyerek üvölt egész éjszaka ahhoz a szomszédok mit szólnak majd? Főleg az ilyen szomszédok.
2020. jún. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Nyugi, ha lesz gyereketek, onnantól ti lesztek a fő hangforrás a házban. ;)

Nem, nem nevelés kérdése (pl: a hasfájás miatti non-stop üvöltés).

2020. jún. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A babának nem lesz stressz, az üvöltöző szomszéd, hanem a megszokott alapzaj. A lényeg, hogy te nyugodj meg valahol, mert az többet árt, ha te végigidegeskeded a terhességet, meg a gyereknevelést.
2020. jún. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Csak szólok, a szomszédokat jobban fogja zavarni a gyerek ejszakai sirasa, mint a gyereket a szomszédod orditasa
2020. jún. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha gyerek lesz, nem a szomszéd lesz a fő hangforrás, ugye az világos? Csak nehogy visszahívják rátok is a rendőröket.

Ilyenen nem érdemes stresszelni

2020. jún. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kár ezen stresszelni. Rengetegen nőttek fel tömblakásban, mégsem lett emiatt semmi bajuk. Eleve hozzá fog szokni a zajokhoz. És majd ha a gyerek üvölt, akkor ti lesztek a hangosabbak. Persze nyilván jobb lenne kertes házban, de ha erre nincs lehetőség, akkor be kell érni evvel.
2020. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek ezt szokja meg. Míg baba, szinte bármihez hozzá tud szokni. Egy bizonyos szempontból nem is baj, ha nem csak síri csendben tud aludni.

De te meg fogsz őrülni tőlük, ha már most rendőrségig jutott az ügy.

2020. jún. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Amit lemüvelnek az kegyetlen

Azért merült fel bennem a dolog mert 2 hete sògoromék átjöttek hozzánk az 5 hònapos picivel.Lefektették aludni a hálònkban.

Mi a nappaliban voltunk,mi is hallottuk,izombòl bekùrták az ablakot de nem is értem miért kell erövel bavágni

A pici halàlra rémült,fél òra üvöltés utàn,miközben persze pròbáltàk megnyugtatni,inkább elmentek haza.

Egyszerüen ha itthonvannak orditoznak,ablakot nem lehet nyitni tölük.

Folyamatosan dübörögnek,kopognak nem szàmit hány òra.Mi is sokszor felébredünk rájuk ha este elkezdik a dolgukat.

Tegnap füldugoval aludtunk,mert este itt voltak a barátok.

Ki be jártak cigizni csapkodtàk az erkélyaktòt.Orditoztak az erkélyen is.

A nappaliban folyt a társalgás de a hálònkban sem lehetett megmaradni

A viselkedésforma és ahogy élnek elviselhetetlen

Éltünk már 3 helyen,ott is voltak zajok.De egyáltalán nem érdekelt szerintem sokszor nem is hallottuk.De ami tölük jön?

Már 5 hete péntek szombat mindig van valaki náluk és eladjàk az egész lakást

Hiàba kértük öket legalàbb este 10 kor vegyenek vissza,semmi sem változik.

2 en is hangosak,de ha társaság van mègjobban megfeledkeznek magukròl

2020. jún. 7. 14:06
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben 10 után mindig rájuk hívnám a rendőrséget csendháborításért.
2020. jún. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!