Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy lehetne, jó...

Szerintetek hogy lehetne, jó ötlet e egyedülálló anyákkal összefogva egy kertes társasházat megvenni/építeni esetleg egy háztartásban élni, pl kezdetnek mindenki belead 1 millát?

Figyelt kérdés

nem lenne pl lakbér, nem kellene félni hogy kidobnak, a gyerekek együtt játszhatnának(mint egy nagy család)mindenkinek lenne azért magányszférája is külön lakrésszel, egymást segítve, vigyáznánk egymás gyerekére, esetleg lenne egy közös pénz amiből mindig adunk annak aki segítségre szorul, de mindig bele kell tenni kicsit, vagy nem is tudom, ki kellene még dolgozni, de lenne egyáltalán rá kereslet?

pl 50 anyával akár egy 50 millás kégli is megvehető lenne pl vidéken, vagy valami minden anya rokonának centrumában, vagy a közösből biztosítva lehetne a gyerek fejlsztése, akár nyelvtanulás, külföldi kiruccanások, vagy esetleg medence a kertbe.., vagy, vagy, nem tudom hülyeség e


2014. szept. 27. 12:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
26%
Nem, ez nagy marhaság.
2014. szept. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
ha valaki meg menni akarna a helyére kerülőtől kap 1 millát..
2014. szept. 27. 12:40
 3/36 A kérdező kommentje:
de annyi anya csóróskodik egyedül..ez szerintem nagy segítség lenne..
2014. szept. 27. 12:40
 4/36 anonim ***** válasza:
52%
Tök jó ötlet. Csak nem tudom mennyire kivitelezhető... Mert azert sok nézeteltérés lehetne ha minden közös ! :)
2014. szept. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Láttál te már 50 millás vidéki ingatlant? Hány szobás is lehet kb? 50? Annyi biztos nem... :D


Akkor egy szobában lenne 4-5 anya 8-10 gyerekkel? Itt hogy lenne magányszféra?

2014. szept. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
51%
Vagy kivan ha 50 anyàbol 30 be passzív akkor mennek a pasik is oda lakni vagy nekik kell elköltözni . Vagy mi ? :D amugy lehetséges hogy lenne ra kereslet! Sokan nevelik egyedül a gyerkőcöt. De előbb utobb lesz párjuk.
2014. szept. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
55%
Olyan, mint egy "kaszt". Egyedülálló anyának lenni nem életcél. Ha ennyi pénze lenne egy ilyen anyának, inkább gyűjtögetne még és hitelből venne egy kis lakást. Ott legalább minden a sajátja.
2014. szept. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
55%
Passzív * pasizna.. Csak a gépem elirja!
2014. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan mar, egy kupac no csak veszekedne, semmiben nem értene egyet, ez az egyik. A masik, hogy 1 milliós szemelyenkenti befektetéssel eselytelen normalis lakó környezetet teremteni. Topper beírtam egy megyeszekhelyet: Kecskeméten egy 2,5 szobás panellakás 13,5 milla. 14 no plusz gyerek??.
2014. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

persze jöhetnek pasik is, legalább segítenék az aktuális anyát


persze hogy sokminden részletet át kell rágni előtte, de lehetne egy könyvelő anyánk, vagy egy közgzdészunk, meg persze óvodapedagógusunk is, vagy varrónőnk, takarítónk, meg lehet hozni a pasikat felújítani..


de persze hogy kidolgozandó a dolog


ez lenne az Anyaváros :)

2014. szept. 27. 12:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!