Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Játék :) melyiket választanád,...

Játék :) melyiket választanád, ha csak ebből lehetne? Huba, Hugó, Kolos, Manó

Figyelt kérdés

Nem lesz gyermekem több, egy fiam van, szép névvel. Ezek több év után is kedvenc neveim maradtak. Köszi ha mered odaírni a vezetéknevet is. Nálunk Tóth


Illetve nektek melyik maradt meg titkos favoritnak, ha nem lesz több gyereketek?

Amúgy sztem vagány és karakán nevek ezek, ha elsőre el is utasítod, simán meg lehet szeretni. A Manó meg régi magyar név :)


2021. máj. 18. 00:01
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Hugó tetszik meg a Huba is. Hubának akartuk nevezni a törpetacsinkat.
2021. máj. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
40%

Manóóóó *-*

De cuki!!!


Mindenkit kis manónak szólítok akit szeretek, imádnivaló lenne ha így hívnák a kicsimet, de azért nem csesznék ki szegénnyel, így a Kolost választanám! Az egyedi és tetszetős név.

2021. máj. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Andrássy Manó

Mai Manó

Gozsdu Manó

Pollák Manó

Széchenyi Manó



Amúgy rengeteg orvos, nyelvész, politikus, építész viselte ezt a nevet de inkább a század fordulón. Nekem tetszik, valóban a listám utolsó helyén áll, a mai kor népe ezt nem értené meg, így valóban kicseszés lenne ha ezt kapná manapság egy gyermek

2021. máj. 18. 12:31
 24/32 anonim ***** válasza:
46%

Kész, kiakadt a cukiságmérőm, ez a Manó név valami eszméletlen !!!

De kár, hogy a gyerekek gonoszak egymással, különben lehetne egy saját Manóm!

2021. máj. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Egyébként nekem nem azért tetszik mert gyereknek cuki. Én először felnőttnél talakoztam ezzel a névvel, mármint amikor megtudtam hogy ez név is nem csak mesefigura és idővel teljesen elkülönült a mese manó és az utó név Manó nálam.

De tudom, hogy másnál teljesen kiverné a biztosítékot, de azért itt jó borzolni a kedélyeket.😃 Gondolom nem sokan tudnának egy ismert Manót sem felsorolni. 🙂

2021. máj. 18. 12:43
 26/32 anonim ***** válasza:

Mai Manó

[link]

2021. máj. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Igen, őt is írtam az előbb. Köszi. Legalább a pestiek tudni fogják miért az a neve annak a Háznak.
2021. máj. 18. 12:47
 28/32 anonim ***** válasza:
49%
Manó
2021. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se adnám, de Kolos tetszik. Az egyik válaszolóval ellentétben én pont azokat a neveket szeretem, amiket nem becéznek agyon. Kolost például miért kéne? Nincs 2 másodperced, hogy kimond a gyereked nevét?🤔
2021. máj. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
90%

Menő Manó

Guba Huba

Viktor Hugó

Colos Kolos

❤️❤️❤️❤️❤️

2021. máj. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!